Nowe Pixmy od Canona - Canon PIXMA MX515, MX435 i MX375

 

 

Pierwszą nowością jaką opiszemy jest urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG4150

 

 

 

 

W przypadku pracy z tym urządzeniem komputer będzie nam zbędny. Oczywiście musimy posiadać jeszcze kabel zasilający, jednak jest to wszystko czego nam potrzeba. Drukarka jest w stanie komunikować się w sieci, pobierając fotografie z internetowych albumów jak Picasa Web Albums, lub z naszego telefonu. Oczywiście na pokładzie nie zabrakło możliwości kopiowania i skanowania. Jesteśmy w stanie zeskanować obraz do formatu Canon Compact PDF by ostateczny plik był niewielki i prosty do przesłania w sieci. Cała funkcjonalność urządzenia dostępna jest dla nas w sposób prosty. Za komunikację z użytkownikiem odpowiada 6 calowy ekran lcd.

Jedną z najważniejszych zmian jest zastosowanie nowych wkładów Canon FINE o powiększonej pojemności XL. Zwiększenie wkładów i ciśnienia w trakcie druku ma dać nawet 50% oszczędność w procesie druku. Zastosowana technologia Canon FINE, pozwala osiągnąć kroplę wielkości 2 piktolitrów oraz zozdzielczość 4800dpi. Gwarantuje to wyśmienitą jakość fotografii, jak i czytelność drukowanego tekstu. Urządzenie oferuje też możliwość druku dwustronnego (duplex) oraz całkiem szybką pracę. Fotografię 10x15 dostaniemy już w 44 sekundy!

Przy tych wszystkich zaletach Canon MG4150 zamknięty jest w eleganckiej kompaktowej obudowie. Polecamy!

 

 

 

Kolejne nowości ze stajni Canon to urządzenia wielofunkcyjne PIXMA MX515, MX435 i MX375

 

 

 

 

To modele z zacięciem do pracy biurowej. Podobnie jak model MG4150 mają korzystać z wkładów atramentowych XL co wpłynie pozytywnie na koszty ich użytkowania. Oczywiście nie zabraknie wcześniej wspomnianych funkcji pracy bezprzewodowej. Modele MX435 i MX515 podobnie skomunikują się z naszym telefonem jak i albumem internetowym. Gdybyśmy jednak potrzebowali podłączyć drukarkę do internetu kablem, model MX515 posiada też wejście typu Ethernet. Ten model wyposażono również w 6 calowy ekran LCD. Dzięki oprogramowaniu Easy-PhotoPrint łatwo wydrukujemy materiały sieciowe, również w opcji dwustronnej. Biurowe zacięcie podkreśla duży podajnik papieru i zintegrowany podajnik dokumentów do skanowania. Na pokładzie nie zabrakło też funkcji faxu.

 

 

 

Produkty powiązane:

 

 

 

 


Poznaj markę: Canon