HP DesignJet T795 - ostatnie sztuki

Baner
 
 

Drukuj projekty CAD i kolorowe grafiki
z wyjątkową dokładnością, w najniższej cenie!

 
 

Dokładność linii:
drukuj plany, rysunki i mapy w jakości do 2400 dpi

Jakość wydruku:
6 oryginalnych atramentów HP zapewnia szeroki zakres kolorów, idealny do kolorowej grafiki

Prędkość:
wydruk A1 w jedynie 28 sekund

     
     

Ten wielkoformatowy ploter HP typu ePrinter gwarantuje prostą obsługę dzięki technologii Plug and Play. Drukarka HP Designjet T795 wspiera pracę zespołową i druk z poziomu urządzeń mobilnych, a także zapewnia wysokiej jakości rezultaty przy dużej prędkości druku i prostej obsłudze, dzięki której oszczędzisz czas i pieniądze.

     
HP DesignJet T795

HP DesignJet T795 ePrinter

 

Wysoka jakość i szybkie rezultaty
Sześć oryginalnych tuszy HP, które zapewniają szeroką gamę kolorów i idealnie odwzorowują kolory drukowanych obrazów. Atramenty HP w kolorze szarym i czarnym fotograficznym zapewniają głęboką czerń i prawdziwe, neutralne odcienie szarości oraz precyzję linii. Niech Twój przekaz będzie precyzyjny – twórz plany, rysunki i mapy geodezycjne o dokładnych liniach oraz maks. rozdzielczości do 2400 dpi.

 

Łatwa w obsłudze drukarka z możliwością skalowania w miarę rozwoju przedsiębiorstwa
Przetwarzanie dużych plików dzięki pamięci wirtualnej o pojemności 16 GB, obsługa plików HP-GL/2 i PDF z większości systemów operacyjnych i oprogramowania CAD. Nawet gdy pracujesz nad innymi zadaniami możesz podłączyć dokument do wiadomości e-mail i wysłać go bezpośrednio do drukarki za pośrednictwem funkcji ePrint.

 

Możliwość drukowania praktycznie z każdego miejsca
Drukuj praktycznie z każdego miejsca ze swojego smartfona lub tabletu z systemem Apple lub Android. Oprogramowanie HP Designjet ePrint & Share umożliwia dostęp i drukowanie projektów gdziekolwiek jesteś.

 


    Skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych ekspertów
od urządzeń wielkoformatowych pod numerem telefonu:

 

 

12 411 94 96 wew. 4

 

Wiemy już, że model niebawem przestanie być produkowany, więc to ostatnia szansa na zakup tej maszyny. Nie czekaj, kup jeszcze dziś! Liczba sztuk jest ograniczona, a promocja trwa jedynie do wyczerpania zapasów.


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: HP