CANON imagePROGRAF TX-2000, TX-3000, TX-4000

 

Nowe możliwości drukowania
dokumentów CAD i GIS oraz plakatów

 
Zaawansowane urządzenia imagePROGRAF serii TX są wyposażone w zmyślne funkcje i gwarantują bardzo wysoką jakość drukowania. Umożliwiają szybkie drukowanie i cechuje je dokładność, wygoda i ekonomiczna praca.

 

Canon_imagePROGRAF_TX_Series
 
 
imagePROGRAF TX Series
 
         

Bardzo duża wygoda pracy

 

Zdumiewająca precyzja drukowania

 

Bezproblemowe, sprawne zarządzanie

Szybka praca – dzięki innowacyjnej głowicy drukującej PF-06 (obsługa 5 kolorów), optymalizacji sekwencji działań i trybowi ciągłego drukowania – umożliwia zwiększenie wydajności.   Duże napięcie powierzchniowe atramentów LUCIA TD gwarantuje niezrównane odwzorowanie drobnych detali, nawet na ekonomicznym papierze niepowlekanym, i dużą odporność na warunki pogodowe.   Kompaktowe urządzenie imagePROGRAF bez problemu mieści się w małych biurach i jest proste w obsłudze dzięki ekranowi dotykowemu, podawaniu z dwóch rolek (opcja) od przodu.

 

Canon imagePROGRAF TX-2000

CANON imagePROGRAF TX-2000

Zaawansowane urządzenie Canon imagePROGRAF TX-2000 jest wyposażone w zmyślne funkcje i gwarantuje bardzo wysoką jakość drukowania. Ten 24" ploter atramentowy umożliwia szybkie drukowanie i cechuje się dokładną, wygodną i ekonomiczną pracą.

 

CANON imagePROGRAF TX-3000

Canon imagePROGRAF TX-3000
36" atramentowa drukarka wielkoformatowa, która łączy najlepszą w swojej klasie jakość i bardzo dużą szybkość drukowania. Urządzenie imagePROGRAF TX-3000 jest wyposażone w innowacyjne funkcje oraz charakteryzuje się niskim kosztem eksploatacji, uproszczoną konserwacją i niezawodnością typową dla produktów marki Canon.

 

Canon imagePROGRAF TX-4000

CANON imagePROGRAF TX-4000

imagePROGRAF TX-4000 łączy zaawansowane rozwiązania techniczne i dużą wygodę obsługi. Ta 44" atramentowa drukarka wielkoformatowa umożliwia szybkie i ciągłe drukowanie w znakomitej jakości. Wyposażono ją w intuicyjne funkcje, a jej materiały eksploatacyjne są bardzo ekonomiczne.

 

CANON imagePROGRAF TX-3000 T36 MFP

Canon imagePROGRAF TX-3000 T36 MFP
Pionierska wielofunkcyjna drukarka wielkoformatowa MFP łącząca wysoką wydajność z przydatnymi funkcjami. Ta 36" drukarka atramentowa zapewnia niezrównaną precyzję drukowania i skanowania, a także dużą szybkość i wyjątkową niezawodność pracy.

 

Canon imagePROGRAF TX-4000 T36 MFP

CANON imagePROGRAF TX-4000 T36 MFP

Dzięki pomysłowym funkcjom i zaawansowanym parametrom pracy otrzymujemy imponujące urządzenie wielofunkcyjne MFP do produkcji dokumentów CAD i GIS oraz plakatów. 44" urządzenie wielofunkcyjne imagePROGRAF TX-4000 T36 umożliwia wydajne drukowanie i skanowanie w rewelacyjnej jakości.

 

 

 

Zadzwoń     12 411 94 96 wew. 4
         
Napisz emaila     lfp@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Canon