HP DesignJet T830 MFP 610 mm F9A28A

 

 

HP DesignJet T830 MFP

Wytrzymałe i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne MFP z Wi-Fi o szerokości wydruku 610 mm, z wbudowanym skanerem, za bezkonkurencyjną cenę. Idealnie nadaje się do studia projektowego lub na plac budowy, a łatwość jej obsługi zwiększa wydajność zespołu w zakresie mobilnego drukowania i skanowania.


WYTRZYMAŁOŚĆ - odporność na uszkodzenia w biurze i w miejscu pracy

Wydrukuj dokumenty z prędkością do 26 sekund dla wydruków w formacie A1 / D. Ciesz się łatwą i szybką instalacją w biurze. Do wyboru wkłady atramentowe HP o pojemności od 40 do 300 ml odpowiednie do Twojego nakładu wydruku, duże wkłady mogą pomóc ograniczyć częste wymiany.


ZAUFANIE - jakość i niezawodność urządzenia HP DesignJet T830 MFP

Intuicyjne wykonywanie zadań – do 3 razy szybciej niż inne urządzenia tego typu – jeden ekran dotykowy działa jak smartfon. Zmniejsz o 50% ilość odpadów – druk w połowie skali z automatycznym podajnikiem na arkusze/tacą; zmniejsz ilość dodatkowej pracy i zredukuj odpady z szerokich rolek. Sieć LAN nie jest potrzebna – możesz przenosić to urządzenie wielofunkcyjne w dowolnym czasie i w dowolne miejsce, w którym będzie miało dostęp do sygnału Wi-Fi.


KOMUNIKACJA - natychmiast dziel się wynikami swojej pracy

Zintegrowane skanowanie pozwala uchwycić i udostępniać opinie, umożliwia archiwizację i wiele więcej. Drukarka tworzy własną sieć Wi-Fi umożliwiającą proste nawiązywanie połączeń z Wi-Fi Direct. Skanowanie, udostępniaj i drukuj bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu; korzystaj z urządzenia wielkoformatowego niczym z telefonu komórkowego.

 

   
         

Drukowanie, skanowanie,
kopiowanie i udostępnianie

 

Wydruki w formacie D / A1
w ciągu 25 sekund

 

Łatwe drukowanie mobilne

 

 

HP DesignJet T830 610mm  

Udoskonal współpracę swojego zespołu w zakresie drukowania, skanowania, kopiowania i udostępniania dzięki wbudowanemu skanerowi w niezwykle konkurencyjnej cenie dzięki drukarce wielofunkcyjnej HP DesignJet T830.

Ponadto możesz używać tego urządzenia wielofunkcyjnego w dowolnym miejscu, do którego może dotrzeć sygnał Wi-Fi. Drukuj bezpośrednio z urządzeń mobilnych Apple lub Android niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Zobacz więcej

 

 

 

 

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: HP