HP DesignJet T830 MFP - kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne

 

 

HP DesignJet T830 MFP

Wytrzymałe i kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne HP MFP z Wi-Fi o szerokości wydruku 610 mm - HP DesignJet T830 MFP 24" (F9A28A) i 914 mm - HP DesignJet T830 MFP 36" (F9A30A), z wbudowanym skanerem, za bezkonkurencyjną cenę. Idealnie nadają się do studia projektowego lub na plac budowy, a łatwość ich obsługi zwiększa wydajność zespołu w zakresie mobilnego drukowania i skanowania.


PRĘDKOŚĆ - oszczędzaj czas i pieniądze przy każdym wydruku

Wydrukuj dokumenty z prędkością do 26 sekund dla wydruków w formacie A1 / D*. Ciesz się łatwą i szybką instalacją w biurze. Do wyboru wkłady atramentowe HP o pojemności od 40 do 300 ml odpowiednie do Twojego nakładu wydruków. Łatwe drukowanie projektów i dokumentów PDF za pomocą oprogramowania HP Click.


ZAUFANIE - jakość i niezawodność urządzenia HP DesignJet T830 MFP

Intuicyjne wykonywanie zadań - do 3 razy szybciej niż inne urządzenia tego typu - jeden ekran dotykowy działa jak smartfon. Zmniejsz o 50% ilość odpadów - druk w połowie skali z automatycznym podajnikiem na arkusze/tacą; zmniejsz ilość dodatkowej pracy i zredukuj odpady z szerokich rolek. Sieć LAN nie jest potrzebna - możesz przenosić to urządzenie wielofunkcyjne w dowolnym czasie i w dowolne miejsce, w którym będzie miało dostęp do sygnału Wi-Fi.


KOMUNIKACJA - natychmiast dziel się wynikami swojej pracy

Zintegrowane skanowanie pozwala uchwycić i udostępniać opinie, umożliwia archiwizację i wiele więcej. Drukarka tworzy własną sieć Wi-Fi umożliwiającą proste nawiązywanie połączeń z Wi-Fi Direct. Skanowanie, udostępniaj i drukuj bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu; korzystaj z urządzenia wielkoformatowego niczym z telefonu komórkowego.

 


 

   
         

Drukowanie, skanowanie,
kopiowanie i udostępnianie

 

Wydruki w formacie D / A1
w ciągu 26 sekund*

 

Łatwe drukowanie mobilne

 


 

HP DesignJet T830 MFP 24in   HP DesignJet T830 MFP 36in
     

HP DesignJet T830 MFP

24 cale (F9A28A)

 

HP DesignJet T830 MFP

36 cali (F9A30A)

 


 

Oryginalne atramenty HP 728

Oszczędź czas dzięki bezproblemowemu drukowaniu. Uzyskaj stałą jakość, której potrzebujesz. Szybkoschnące, odporne na rozmazywanie wydruki pomagają utrzymać tempo.
Wkłady atramentowe HP 728 o pojemności od 40 do 300 ml zaprojektowano tak, aby pasowały do objętości wydruku. Pojemne wkłady zmniejszają ilość koniecznych czynności związanych z ich wymianą.

  Tusze HP

 


 

Wzmocniony futerał HP DesignJet (N9M07A)  

Wzmocniony futerał HP DesignJet T830 MFP 36-in (N9M07A)

Zapewnij dodatkową ochronę w trudnym i zakurzonym środowisku, dzięki wytrzymałej obudowie przeznaczonej dla 36-calowego HP DesignJet T830 MFP.

Wytrzymała obudowa chroni urządzenie wielofunkcyjne przed zadrapaniami, uderzeniami i innymi przypadkami podczas transportu z biura do innej lokalizacji.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

* HP DesignJet T830 MFP 24-in (F9A28A)


Poznaj markę: HP