Bezpieczne zwijanie

 

Wiele dokumentów przechowujemy lub transportujemy w zwiniętej postaci, co jest – zwłaszcza w przypadku druków w dużym formacie – po prostu najwygodniejsze. Nieraz zapewne przydarzyło się, że taki dokument uszkodził się lub po prostu pogniótł, tracąc na estetyce, a nawet funkcjonalności. Sposoby, by temu zapobiec, są naprawdę bardzo proste. Oto kilka z nich:

Do utrzymania w ryzach naszego druku w roli warto użyć opaski samozamykającej. Snapband TECCO - nie pozwala się on roli rozwinąć i nie pozwala na zabrudzenia. Czasy zaklejania roli taśmą klejącą już minęły.

Świetnym zabezpieczeniem roli jest klasyczna tuba kreślarska - atrybut projektantów, architektów i studentów kierunków artystycznych. Nie tylko po prostu dobrze wygląda, ale przede wszystkim doskonale spełnia rolę ochronną.

Bardzo prostym i praktycznym rozwiązaniem jest specjalny stojak na role. My proponujemy stojak na papiery w roli YELLOTOOLS TwisterMixx 9 (5342) wykonany z drewna, na którym umieścimy 9 rolek różnej średnicy. Świetnym rozwiązaniem są kółka, które pozwalają na bezproblemowe przemieszczanie stojaka. Mobilne stojaki na role mogą mieć różny kształt i wielkość. Zobacz więcej.

Bardzo ważny jest też rodzaj papieru, na którym projekty są drukowane, a w Centrum Papieru mamy naprawdę duży wybór. A jakimi własnymi sposobami chcielibyście się z nami podzielić?

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Yellotools