Pamiętaj o zdrowiu w biurze

 

Spędzamy w biurze coraz więcej czasu. Zachęcamy do wygospodarowania w ciągu wielogodzinnej pracy choć kilkunastu minut na to, by odetchnąć świeżym powietrzem. Jednak nie tylko takie przerwy są sprzyjające dla naszego zdrowia. Choć stwierdzenie, że porządek w naszym otoczeniu warunkuje porządek w naszej głowie (a co za tym idzie: spokój, harmonię, po prostu zdrowie), naprawdę warto je sobie powtarzać jak najczęściej. Ale samo powtarzanie nie jest sposobem na utrzymywanie swego organizmu w dobrej kondycji.

Dlatego rekomendujemy stanowisko do pracy FELLOWES Sit-Stand Lotus, ergonomiczną strefę, która wspomaga dobrą organizację i pozycję podczas pracy. Zachęca użytkownika do ograniczenia pracy w trybie siedzącym i ułatwia zmianę pozycji w czasie pracy za biurkiem. Technologia przeciwwagi i ergonomiczne uchwyty sprawiają, że dostosowywanie wysokości jest proste i szybkie. Wziąwszy pod uwagę fakt, że dolegliwości kręgosłupa są naprawdę bolesne, warto zwrócić szczególną uwagę na tę zaletę. Aby zmontować stanowisko pracy, nie trzeba żadnych instrukcji ani specjalnych instrukcji – po prostu wyjmujemy je z opakowania i cieszymy się przemyślanie zorganizowaną przestrzenią, a w konsekwencji – lepszym samopoczuciem.

 


 

Wstań zamiast siedzieć

Badania  prowadzone  w  ciągu  ostatnich  10  lat  potwierdziły,  że  długotrwałe  przebywanie w  pozycji  siedzącej  jest  szkodliwe  dla  zdrowia.  Niektóre  z  negatywnych  skutków  obejmują zwiększone  ryzyko  zawałów  serca  i  udarów  mózgu,  prowadzą  do  wysokiego  ciśnienia  krwi, a  także  podwyższonego  poziomu  cholesterolu.  Rozwiązania  typu  Sit-Stand  łączą w sobie efekty wielu badań i prac nad rozwojem produktu z naszym dogłębnym zrozumieniem stanowiska  pracy.  Są  one  zaprojektowane  w  taki  sposób,  aby  były  łatwe  w  obsłudze, umożliwiające  szeroki  zakres  regulacji  i  ergonomiczne.  Dodatkowo,  cechują  się  niezwykłą trwałością  zapewniającą  bezproblemowe  i  szybkie  wielokrotne  zmiany  pozycji  z  siedzącej na  stojącą.  Wszystko  to  przekłada  się  na  zwiększenie  komfortu  pracy  i  naszego  zdrowia. Gdy raz spróbujesz - nie będziesz chciał wrócić do swojego dawnego trybu pracy!

 


 

Badania wskazują aż 46%
wzrost wydajności
w miejscach,
gdzie wykorzystywane
są stanowiska
do pracy stojącej.

  Fellowes Sit-Stand

 


 

1   2   3
         

Stanowisko do pracy FELLOWES Sit-Stand Lotus

 

Podczas prac związanych z projektowaniem stanowiska do pracy Fellowes Sit-Stand Lotus, skupiono się na stworzeniu rozwiązania typu Sit-Stand tak bardzo zintegrowanego i przyjaznego, aby mogło ono zastąpić Twoje biurko.

  • Opatentowane rozwiązanie Smooth Lift Technology sprawia, że stanowisko do pracy jest stabilne i bez wysiłku można zmieniać jego pozycję.
  • Oferuje 22 różne ustawienia wysokości, dzięki czemu możesz pracować w pozycji, która będzie dla ciebie idealna.
  • Innowacyjne rozwiązanie dotyczące organizacji kabli i gniazda zasilającego sprawia, że cała przestrzeń robocza pozostaje do Twojej dyspozycji.
  • Dostarczane już zmontowane - bez skomplikowanych instrukcji czy składania, wystarczy rozpakować i rozpocząć pracę.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 


Poznaj markę: Fellowes