Promocje – korzystajcie!

 

Osiemdziesiąt arkuszy zamiast czterdziestu – czy taka promocja rewelacyjnego papieru do drukowania fotografii nie jest okazją, której nie można przegapić? Lubimy sprawiać przyjemność naszym klientom, dlatego papier 10x15 EPSON Premium Glossy Photo C13S042167 w promocyjnej cenie znajdziecie właśnie u nas.   EPSON C13S042167

 


 

TECCO PPG250   A może nie korzystaliście jeszcze z niesamowitego TECCO Professional Portrait Pearl Gloss PPG250? Ten wyjątkowy papier o satynowym wykończeniu powinien się znaleźć w pracowni każdego fotografa. Promocje Centrum Papieru po to właśnie są – aby uzupełnić zapasy lub odkryć to, bez czego potem trudno się obejść.

 


 

Zamienne czarne tonery Imprime to już klasyki. Są tak popularne, że ich wiernym użytkownikom po prostu należą się promocyjne warunki zakupu. Jeszcze go nie znacie? To jest po prostu niemożliwe.   Toner IMPRIME

 


 

FELLOWES FUSION A3   No i najwyższy czas na zakup gilotyny. Sprzęt niewielki, a tak praktyczny – bezpieczne, wygodne, z certyfikatami i gwarancją: gilotyna FELLOWES FUSION A3 5410901 objęta promocją już powinna mknąć pod Wasz adres.

 


 

Z entuzjazmem polecamy, z radością przekażemy nowym właścicielom, z satysfakcją usłyszymy, że to były bardzo dobre wybory.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 


Poznaj markę: Centrum Papieru