TECCO International Dealer Meeting 2017

 

International Dealer Meeting w Abbey Andechs

TECCO wraz z Canon i EFI zaprosiło swoich partnerów z całego świata na międzynarodowe spotkanie handlowe w opactwie Andechs. Czterdziestu pięciu partnerów z siedemnastu krajów uczestniczyło w tym wydarzeniu zakończonym imponującą wycieczką po Muzeum BMW. Po powitaniu przez dyrektora zarządzającego TECCO, Arnouda Mekenkampa, zespół ds. sprzedaży i zarządzania produktem poprowadził imprezę. Przeprowadzone zostały wysokiej klasy wykłady na interesujące i aktualne tematy, w tym wykład  Christopha Herzoga o proofingu z technologicznym spojrzeniem na nowy EFI Fiery XF wersja 7.


Nowości i najważniejsze wydarzenia

Program certyfikacji TECCO (TCPC) umożliwia użytkownikom korzystanie z usług wykwalifikowanych dostawców usług drukowania w celu uzyskania ich odbitek na żądanych nośnikach w niezmiennie wysokiej jakości. Lista certyfikowanych puktów znajduje się na stronie internetowej TECCO: "Gdzie drukować".

 

O TECCO

TECCO jest światowym liderem w branży papierniczej.  Posiada członkostwo w najstarszym i najbardziej znanym klubie fotograficznym na świecie - Royal Photographic Society of Great Britain (RPS). Dzisiaj TECCO jest uważane za lidera innowacji i wyznacznika trendów na rynku fotografii, dzieł sztuki, proofingu i mediów LFP. Papiery TECCO posiadają wszystkie międzynarodowe certyfikaty: Fogra, SWOP, GraCol, Henry Wilhelm Research, a w zakresie certyfikatów środowiskowych FSC i PEFC.

TECCO należy do grupy Chugai, która obejmuje: Chugai Photo Chemical, Chugai Chemical Industrial, JetGraph, My Album, Ilford. Chugai została założona w 1948 roku w Tokio.

 


Tecco

 

 

 


Poznaj markę: Tecco