Gilotyny i trymery do cięcia DAHLE

 

Precyzja ma długa tradycję

Marka Dahle jest synonimem precyzji już od wielu lat. Błękitne urządzenia są gwarantem niezawodności i dokładności, która poparta jest długoletnim doświadczeniem. 

Wszystkie blaty do cięcia wykonane są z najwyższej jakości metalu na antypoślizgowych nóżkach. Trwale naniesione linie  wyznaczają najpopularniejsze formaty i wspomagają idealnie równe cięcie. Wykonane z utwardzanej stali ostrza zapewniają urządzeniom długowieczność i najwyższą jakość cięcia. Dahle jest pewne solidności swoich rozwiązań, dlatego też na wiele modeli dają wydłużoną, pięcioletnią gwarancję.

 

Łatwość, bezpieczeństwo i precyzja cięcia

Z urządzeniami Dahle cięcie jest absolutnie bezpieczne i precyzyjne. Szeroki wybór technik cięcia i konfiguracji oraz wiele zastosowań: dla firm, instytucji publicznych, szkół, agencji marketingowych i do użycia hobbistycznego. Wszystkie urządzenia Dahle przetestowano pod względem bezpieczeństwa, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

 


 

Dahle  

Gilotyny

Wyjątkowa wydajność cięcia

Gilotyny Dahle są łatwe w obsłudze i gwarantują precyzyjne cięcie przy małym wysiłku. Urządzenia są wyposażone w ostrza do cięcia papieru oraz ostrza do innych materiałów*: ostrza są hartowane i dostosowane do różnych wymagań. Dostępne są akcesoria dostosowane do różnych potrzeb.

Przeznaczenie: do użytku w biurach, urzędach publicznych, warsztatach, serwisach i w domu

 


 

Trymery krążkowe

Długie równe cięcia, gwarancja dokładności!

Trymery obrotowe Dahle gwarantują precyzję cięcia: nóż krążkowy i ostrze dolne gwarantują cięcie bez nierówności. Plastikowa głowica zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Obcinarki obrotowe Dahle są wyposażone w automatyczny docisk ciętego materiału. Przekonaj się osobiście o jakości urządzeń do cięcia Dahle!

Przeznaczenie: do użytku hobbistycznego, dla szkół, przedszkoli, agencji reklamowych itp.

  Dahle

 


 

Serwis Dahle

Dahle jest dumne ze swoich produktów i gwarantuje najlepsze materiały i wykonanie. Produkty Dahle noszą znak bezpieczeństwa GS i w procesie produkcyjnym przechodzą liczne testy jakości.

W przypadku kiedy coś nie działa zgodnie z oczekiwaniami skontaktuj się z serwisem Dahle.

Tel: +49 591 / 9140 0

dahle-service@novus-dahle.com

 


Dahle

 

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 

* zależy od modelu

 


Poznaj markę: Dahle