Szybki i kompaktowy - ploter HP Designjet T830 MFP

 

Gdy w 1884 r. zegarmistrz ze Stanów Zjednoczonych skonstruował linotyp, było to nadzwyczajne wydarzenie w świecie poligrafii. To urządzenie do maszynowego składu tekstu miało ułatwić pracę dzięki nowoczesnym jak na tamte czasy rozwiązaniom. Skład stał się szybszy, montaż łatwiejszy. Jednak żeby poprawić składany tekst, trzeba było odlewać całe poprawione wiersze. Wadą, o której zapewne nikt wtedy nie myślał, był hałas pracującej maszyny. Przede wszystkim jednak problemem były wydobywające się podczas pracy szkodliwe opary ołowiu.

 

HP DesignJet T830 MFP 24in HP DesignJet T830 MFP 36in
   

HP DesignJet T830 MFP

24 cale (F9A28A)

HP DesignJet T830 MFP

36 cali (F9A30A)

 

Dziś linotypy to już zabytki, a my możemy się cieszyć wydajnością i szybkością pracy rozmaitych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, takich jak na przykład ploter HP DesignJet T830 MFP, służący do drukowania, kopiowania i skanowania. Jest to urządzenie bardzo wytrzymałe, a jego wielofunkcyjność sprawia, że idealnie nadaje się do biur na placach budowy czy biur projektowych. Jest łatwe w instalacji, szybkie i proste w obsłudze.

 


 

Wytrzymałe i kompaktowe urzadzenia wielofunkcyjne HP DesignJet T830 MFP z Wi-Fi o szerokości wydruku 610 mm i 914 mm, z wbudowanym skanerem, za bezkonkurencyjną cenę. Idealnie nadaje się do studia projektowego lub na plac budowy, a łatwość jej obsługi zwiększa wydajność zespołu w zakresie mobilnego drukowania i skanowania.

 

WYTRZYMAŁOŚĆ
Odporność na uszkodzenia w biurze i w miejscu pracy

Ciesz się łatwą i szybką instalacją w biurze. Do wyboru wkłady atramentowe HP 728 o pojemności od 40 do 300 ml odpowiednie do Twojego nakładu wydruku, duże wkłady mogą pomóc ograniczyć częste wymiany.

 

ZAUFANIE
Jakość i niezawodność urządzenia HP DesignJet T830 MFP

Intuicyjne wykonywanie zadań – do 3 razy szybciej niż inne urządzenia tego typu – jeden ekran dotykowy działa jak smartfon. Zmniejsz o 50% ilość odpadów – druk w połowie skali z automatycznym podajnikiem na arkusze/tacą; zmniejsz ilość dodatkowej pracy i zredukuj odpady z szerokich rolek. Sieć LAN nie jest potrzebna – możesz przenosić to urządzenie wielofunkcyjne w dowolnym czasie i w dowolne miejsce, w którym będzie miało dostęp do sygnału Wi-Fi.

 

KOMUNIKACJA
Natychmiast dziel się wynikami swojej pracy

Zintegrowane skanowanie pozwala uchwycić i udostępniać opinie, umożliwia archiwizację i wiele więcej. Drukarka tworzy własną sieć Wi-Fi umożliwiającą proste nawiązywanie połączeń z Wi-Fi Direct. Skanowanie, udostępniaj i drukuj bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu; korzystaj z urządzenia wielkoformatowego niczy

 


 

   
         

Drukowanie, skanowanie,
kopiowanie i udostępnianie

 

Wydruki w formacie D / A1
w ciągu 26 sekund (T830 24")

 

Łatwe drukowanie mobilne

 


 

Obejrzyj film:

Prezentacja HP T830

 


HP logo

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: HP