Wydrukowany prezent


Kalendarze z rodzinnymi zdjęciami to bardzo popularny prezent. Wpadliśmy na pomysł jak go udoskonalić, aby był jeszcze bardziej wyjątkowy!

Co będzie nam potrzebne?

Po pierwsze: papier fotograficzny. Może być to na przykład papier Imprime Premium Gloss do drukarek atramentowych.

Następny krok to projektowanie. Możemy użyć jednego z pięciu darmowych programów do tworzenia fotokalendarzy (linki pod postem). Projektujemy niestandardowy kalendarz, który nie zaczyna się od 1 stycznia, ale na przykład od Dnia Mamy, Dnia Taty albo od dnia urodzin osoby, której kalendarz chcemy podarować. Dobierzmy zdjęcia, które na naszym fotograficznym papierze będą prezentować się niezwykle efektownie. Zaznaczmy weekendy i święta oraz wyróżnijmy dni, które są ważne dla przyszłego właściciela kalendarza. Mogą to być daty istotnych dla niego wydarzeń, sugestie, kiedy powinien zrobić sobie urlop albo przypominajki, jeśli notorycznie o czymś zapomina.

Następnie drukujemy nasz kalendarz. Jeśli jeszcze nie posiadamy domowej drukarki, warto zainwestować na przykład w te: drukarka Canon PIXMA iP7250 albo: HP Officejet Pro 6230 ePrinter.

Aby nasz kalendarz prezentował się bardziej profesjonalnie, możemy go zalaminować. Nie jest to skomplikowane zadanie, a dodatkowym ułatwieniem jest to, że Centrum Papieru posiada bogatą ofertę laminatorów. Na potrzeby domowe możemy zdecydować się na przykład na laminator PEACH PL755 A3. Mając taki zestaw możemy stać się rodzinnymi specjalistami od niepowtarzalnych upominków. To wyposażenie z pewnością przyda się w innych okolicznościach.

 


 

5 darmowych programów do tworzenia fotokalendarzy

 

TKexe Kalender

Calme

Pically

Photo Print Calendar

Funbook

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Centrum Papieru