Ciekawe, dlaczego… Imprime

 

Najczęściej kupowanym w Centrum Papieru produktem, według naszych statystyk, jest papier Imprime. Co to oznacza? Dla nas to dowód, że warto tworzyć własną markę, będąc przekonanym, że będzie symbolem dobrego produktu.

Bo można tworzyć „metafizykę”: że produkty są niepowtarzalne, wyjątkowe, nadzwyczajne. Ale przecież to, czego potrzebuje klient, to po prostu dobry produkt. Niezawodny. W dobrej cenie. Taki, który staje się nieodłączną częścią pracy. Który zawsze jest.

Imprime – drukuj. Myśl tylko o tym, że papier odda wszystko, co chcesz na nim pokazać. Odzwierciedli kolory. Zachowa treść.

Z gamy Imprime można wybrać: papier do plotera, papier fotograficzny, papier do drukarki. Zawsze spełni swoje zadanie. A najlepszym uzupełnieniem zestawu będą tonery i wkłady atramentowe we wszystkich kolorach, jakich potrzebujecie.

Jaki jest przepis na własną markę, która zawsze obroni się jakością? To dużo doświadczenia. I odpowiednio wiele pasji. Połączone z wiedzą, czego potrzebują użytkownicy. Przecież my też nimi jesteśmy.

Dobrze wiedzieć, że mamy dla Was tak dobry produkt.

 

Imprime

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Imprime