Inteligentne urządzenia

 

Przez wieki ludzka rodzina mogła bazować tylko na swojej inteligencji, dzięki której dokonywała kolejnych odkryć. Kolejne przełomy, rewolucje przemysłowe i cywilizacyjne spowodowały, że i od naszego otoczenia, w którym coraz więcej jest urządzeń, wymagamy inteligencji.

Czym ona jest, kiedy mowa o rozwiązaniach technologicznych? To po prostu znalezienie się w odpowiednim miejscu w odpowiedniej porze. Urządzenia techniczne właściwie pokonały już barierę czasu i przestrzeni. Wykonują przecież swoje zadania na odległość i w dowolnym momencie. Dlatego nie jest niczym zaskakującym inteligentne drukowanie, jakie zapewnia drukarka termosublimacyjna CANON SELPHY CP1300.

Polega ono na szybkim, bezprzewodowym łączeniu się z nośnikiem obrazu. Koniec z kablami i szukaniem miejsca na wszystkie sprzęty potrzebne do druku. Wystarczy Wi-Fi i inteligentny sprzęt. A jak jeszcze dodamy do tego funkcję Party Shuffle umożliwiającą łączenie obrazów z kilku smartfonów? To już jest spełnienie marzeń naukowców-wizjonerów.

Bardzo ważną zaletą drukarki CANON SELPHY CP1300 jest wysoka jakość druku – w końcu ona jest najważniejsza. Kolejnym udogodnieniem są na przykład opcje losowego rozmieszczania, obejmujące m.in. paski zdjęć znane z budek fotograficznych czy drukowanie fotografii legitymacyjnych. Z tym sprzętem możesz zdjęcie szybko wydrukować i szybko udostępnić. Można go zabrać wszędzie. Bo to, co jest w nim duże jest jednocześnie niewidoczne.  Takie nowe postrzeganie wielkości. I w ten sposób inteligencja technologii łączy się z technologiczną filozofią.

 

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 

 


Poznaj markę: Canon