EPSON WorkForce Pro RIPS - superwydajne drukowanie

 

EPSON WorkForce Pro RIPS

Superwydajne drukowanie i efektywna praca bez przestojów.

Drukuj 84 000 stron1 bez konieczności wymiany materiałów eksploatacyjnych - ta idealna drukarka biznesowa korzysta z superwydajnego systemu Replaceable Ink Pack System (RIPS) firmy Epson. Obniż liczbę przestojów i ogranicz wpływ na środowisko naturalne, zmniejszając zużycie energii do 95 procent1 oraz ilość odpadów do 99 procent1. Drukarka korzysta z technologii PrecisionCore, znanej ze swej szybkości, jakości, niezawodności i wydajności.


Kluczowe cechy

 • Minimalny czas przestoju: Wydruk do 84 000 stron bez wymiany wkładu z atramentem1
 • Ekologia: Zużycie energii do 95 niższe niż w przypadku konkurencyjnych kolorowych urządzeń laserowych2
 • Oszczędność czasu: Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
 • Stworzona dla biznesu: Dodatkowe funkcje, takie jak oprogramowanie Epson Open Platform
 • Technologia PrecisionCore: Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

 


 

Epson

 

Niższe koszty obsługi serwisowej i większa rentowność

Energooszczędna drukarka z serii WF-C869R została opracowana tak, by zwiększać wydajność operacji i zmniejszać koszty obsługi serwisowej — może wydrukować nawet 84000 stron w kolorze i 86000 stron w druku monochromatycznym bez konieczności uzupełnienia atramentu1.

Proste, eleganckie mechanizmy i niezawodność sprawdzonej technologii głowic drukujących PrecisionCore umożliwiają zmniejszenie liczby koniecznych interwencji i pozwalają na optymalizację zarządzania zasobami poprzez redukcję kosztów. Zaawansowany system wymiany pojemników z atramentem — Replaceable Ink Pack System — używa niewielu komponentów i zapewnia wysoką wydajność drukowania, pozwalając na znaczące zmniejszenie kosztów związanych z obsługą serwisową i logistyką.

Zużywając nawet 95% mniej energii2 i skracając czas drukowania pierwszej strony nawet trzy i pół razy w porównaniu do kolorowych drukarek laserowych i drukarek2, urządzenie WF-C869R pomaga Ci zwiększyć wydajność i zapewnienia większą niezawodność.

 


 

 

EPSON WorkForce Pro WF-C869RDTWF   EPSON WorkForce Pro WF-C869RDTWF
 
 • Drukarka kolorowa drukująca w formacie A3+, skaner, kopiarka i faks
 • Drukowanie monochromatycznie i w kolorze w formacie A4 do 35 str./min (24 str./min zgodnie z normą ISO)3
 • Jeden pojemnik z atramentem pozwala na wydrukowanie do 84 000 stron 1.
 • Pojemność podajników w wersji standardowej to 835 arkuszy.
 
     
EPSON WorkForce Pro WF-C869RDTWFC   EPSON WorkForce Pro WF-C869RDTWFC
 
 • Drukarka kolorowa drukująca w formacie A3+, skaner, kopiarka i faks.
 • Drukowanie monochromatycznie i w kolorze w formacie A4 do 35 str./min (24 str./min zgodnie z normą ISO) 3.
 • Jeden pojemnik z atramentem pozwala na wydrukowanie do 84 000 stron 1.
 • Pojemność podajników w wersji standardowej to 835 arkuszy.
 • Szafka standardowa w zestawie.
 
     
EPSON WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC   EPSON WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC
 
 • Drukarka kolorowa drukująca w formacie A3+, skaner, kopiarka i faks.
 • Drukowanie monochromatycznie i w kolorze w formacie A4 do 35 str./min (24 str./min zgodnie z normą ISO) 3.
 • Jeden pojemnik z atramentem pozwala na wydrukowanie do 84 000 stron 1.
 • Pojemność podajników w wersji standardowej to 835 arkuszy.
 • 2 dodatkowe kasety na 500 arkuszy papieru.
 • Podajnik na 1835 arkuszy.
 • Szafka standardowa.
 

 


 

Niższe koszty obsługi serwisowej i wyższe zyski

W drukarce WF-C869R zastosowano nową, bezdotykową technologię, która wykorzystuje niewielką liczbę elementów i dzięki temu znacznie rzadziej wymaga napraw i konserwacji. Pojemniki na atrament o dużej pojemności pozwalają obniżyć koszty logistyczne, co umożliwia zwiększenie zysków w porównaniu do konkurencyjnych firm i szybszy rozwój.

 

Zintegrowane rozwiązania usprawniające pracę

Możesz korzystać z wielu rozwiązań usprawniających przepływ pracy, które pomagają zwiększyć rentowność firmy. Epson Open Platform, Epson Print Admin, Document Capture Pro i Epson Device Admin to zaawansowane funkcje, dzięki którym urządzenie WF-C869R będzie czymś więcej niż tylko drukarką i skanerem.

 

Zarządzane usługi druku

Rozszerz swoją ofertę dzięki zarządzanym usługom druku (MPS) firmy Epson. Twoi klienci będą mogli skutecznie szacować koszty wydajnego zarządzania drukiem, a Ty zyskasz możliwość zbierania danych na temat używanych przez nich środowisk drukowania, co pomoże Ci dostrzec okazje do sprzedaży droższych produktów i potrzeby wprowadzenia udoskonaleń.

 

Zmniejszony wpływ na środowisko

Urządzenie EPSON WF-C869R znacząco zmniejsza negatywny wpływ na środowisko związany z logistyką i recyklingiem, generując nawet 99% mniej odpadów w porównaniu do zbliżonych drukarek laserowych i kopiarek2. Co więcej, drukarka nie wytwarza ozonu, dzięki czemu pomoże Twoim klientom ograniczyć zużycie energii elektrycznej nawet o 95%2.

 


 

Stworzone z myślą o wspieraniu firm

Drukarkę EPSON WF-C869R wyposażono w łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Oprócz tego urządzenie jest zgodne z językami PCL oraz PostScript i wyposażone w standardzie w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 stron, który umożliwia dwustronne skanowanie podczas jednego przebiegu.

Zakres funkcji można poszerzyć za pomocą wielu różnych programów i narzędzi służących do integracji z przepływem pracy. Modyfikacje te pozwolą jeszcze bardziej podnieść wydajność i zwiększyć zyski.

 

Administrator drukarki Epson

Zwiększ wydajność i monitoruj użytkowanie drukarki za pomocą działającego na serwerze rozwiązania, które pozwala stworzyć bezpieczne środowisko drukowania, skanowania i kopiowania poprzez wprowadzenie uwierzytelniania użytkowników.

 

Epson Open Platform (EOP)

Zyskaj pełną kontrolę nad procesami drukowania dzięki gamie rozwiązań partnerów firmy Epson, które pozwalają lepiej zarządzać drukiem i dostosowywać urządzenie WF-C869R do konkretnych, zmieniających się wymogów biznesowych.

 

Drukowanie z urządzeń mobilnych i w chmurze

Zmień swój tablet lub smartfon w zaawansowane urządzenie biurowe. Oferowane przez firmę Epson usługi drukowania mobilnego i w chmurze umożliwiają bezprzewodowe drukowanie i skanowanie5 dokumentów, gdy jesteś w biurze i w drodze.

 

Epson Device Admin

Kontroluj swoją flotę drukarek, analizuj ich pracę i zarządzaj nimi centralnie za pomocą jednego, intuicyjnego interfejsu stworzonego w celu zwiększania wydajności i ograniczenia kosztów.

 

Document Capture Pro

Skanuj, zapisuj i wysyłaj dokumenty za pomocą urządzenia EPSON WF-C869R i oprogramowania Document Capture Pro Server, aby z łatwością zarządzać lokalnie dokumentami. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku — Document Capture Pro pozwala użytkownikom automatycznie nazywać skanowane dokumenty, rozdzielać je, edytować, poprawiać ich jakość i przesyłać je do innych pracowników firmy.

 


 

EPSON RIPS

 

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 

 

1. Pojemnik z atramentem o dużej pojemności zapewniający w przybliżeniu wydajność do 84 000 stron. Faktyczna wydajność zależy od drukowanych dokumentów i warunków użytkowania. Więcej informacji na stronie www.epson.eu/pageyield. Wkłady początkowe zawierają tylko tyle atramentu, by można było uruchomić drukarkę. Do normalnego użytku należy zakupić nowe atramenty.
2. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do kwietnia 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.epson.pl/inkjetsaving
3. Oszacowano zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testów kategorii biznesowej dla drukowania jednostronnego i dwustronnego na arkuszach A4. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/testing.

4. 5. Epson iPrint i Epson Creative Print wymagają połączenia bezprzewodowego oraz aplikacji do drukowania firmy Epson. Funkcje Email Print i Scan-To-Cloud wymagają połączenia z Internetem.

 


Poznaj markę: Epson