Nowa strona Centrum Papieru


 

W Centrum Papieru kładziemy szczególny nacisk na ciągły rozwój i zmiany, które zapewnią Naszym klientom zadowolenie z naszych usług. Dlatego trzymając się naszej dewizy, postanowiliśmy zmienić wygląd naszej strony internetowej, aby była jeszcze bardziej przejrzysta i intuicyjna w obsłudze.

 

 

Nowa strona WWW

 


 

Centrum Papieru działa na polskim rynku od 1996 roku. Dzięki kompetencji naszych pracowników, możemy poszczycić się stałą współpracą z ponad 20 000 klientami z całej Polski. Cieszymy się zaufaniem zarówno dużych korporacji oraz firm, jak i klientów indywidualnych.

Wśród bogatej oferty drukarek, papierów i materiałów eksploatacyjnych firm takich jak HP, Canon, Epson, OKI, Brother, Samsung, Lexmark, Xerox każdy znajdzie produkt idealny dla siebie. Drukarki atramentowe lub laserowe, świetnie sprawdzą się w zaciszu domowym lub w biurze. Plotery CAD / GIS czy inne drukarki wielkoformatowe są świetne do wykorzystania w pracy architekta, projektanta, geodety lub fotografa. Używając tych urządzeń można korzystać z tuszy i tonerów marki Imprime, które oczywiście posiadamy w ofercie Centrum Papieru.

Jak sama nazwa naszej firmy wskazuje - posiadamy duuuużo papieru. Są to zarówno papiery biurowe, papiery fotograficzne firmy Tecco jak i papiery w roli, które doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

Nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić klientom fachowe doradztwo. Prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną. W obu przypadkach, nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by jak najlepiej doradzić zakup produktów, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług są liczne certyfikaty i autoryzacje partnerskie.

 

 


Poznaj markę: Centrum Papieru