Skanery EPSON z 5-letnią gwarancją

 

Jeszcze więcej skanerów Epson z 5-letnią gwarancją.

  5 lat gwarancji

 

Modele objęte promocją:

EPSON WorkForce DS-30
EPSON WorkForce DS-310
EPSON WorkForce DS-360W
EPSON WorkForce DS-410
EPSON WorkForce DS-530
EPSON WorkForce DS-530N
EPSON WorkForce DS-570W
EPSON WorkForce DS-1630
EPSON WorkForce DS-1660W

 

Promocja trwa od 1 kwietnia 2018 do 31 marca 2019 r.

Jej zasady są niezwykle proste – wystarczy dokonać zakupu urządzenia objętego programem promocyjnym, a następnie zarejestrować je na specjalnej stronie firmy Epson pod adresem www.epson.pl/gwarancjanaskanery

 

 

Dlaczego warto postawić na skanery dokumentów od Epsona?

Obecność notatek, prezentacji i innych dokumentów  w biznesowym świecie jest równie istotna jak zdjęcia zabezpieczone w rodzinnym albumie w domu. Pozwalają one na przywołanie ważnych wspomnień ze spotkań rodzinnych, firmowych i innych. Musimy poznać potrzeby klientów i zapytać ich:

 

„Czym jesteś zainteresowany?” i „do czego będziesz używał skanera?”

Epson zapewnia swoim klientom szeroki asortyment skanerów do użytku domowego i korporacyjnego – są to skanery mobilne, te zaprojektowane pod kątem pracy grupowej, czy też tradycyjne skanery płaskie.

Przedstawiciele handlowi i detaliści często jeżdżą na spotkania organizowane poza biurem. Szczególnie ważne jest dla nich możliwie jak najszybsze przesyłanie kontraktów i innych dokumentów do biura lub do klientów, najlepiej tuż po zakończeniu spotkania. Polecamy im przenośny skaner marki Epson w modelu DS-320.  Może on skanować dokumenty w formacie A4, a do jego obsługi wystarczy pojedynczy port USB. Skaner nie wymaga odrębnego źródła zasilania, a jego rozmiar i waga są tak małe, że mieści się w torbie do notebooka. Te argumenty to właśnie to, co wszyscy przedstawiciele chcą usłyszeć, szczególnie kiedy pragną zgarnąć swoją prowizję tak szybko, jak tylko się da, zaraz po sfinalizowaniu transakcji. DS-320 od Epsona ułatwia życie tych biznesmenów, którzy często podróżują, ale potrzebują tworzyć wysokiej jakości kopie swoich dokumentów w formie elektronicznej w trakcie podróży i w przystępnej cenie. Każdy użytkownik wraz ze skanerem otrzyma pakiet oprogramowania do natychmiastowego przesyłania każdego zeskanowanego dokumentu.

Epson nie zapomina także o klientach wyczulonycb na cenę, którzy chcą dysponować biznesowym skanerem wyposażonym w wiele funkcji, ale nie lubią przekraczać budżetu. To dla nich Epson rozwinął możliwości kompaktowego skanera WorkForce DS-410. Został on zaprojektowany tak, że zajmuje jak najmniej miejsca na biurku lecz jego wydajność przekracza najśmielsze oczekiwania. Na to efektywne kosztowo rozwiązanie znajdzie się miejsce nawet w najmniejszym biurze, a klienci będą mieli pewność, że ich dokumenty są właściwie zabezpieczone.

Jedną z jego najbardziej użytecznych funkcji jest technologia ochrony papieru, którą zapewniają czujniki LED, wbudowane przez inżynierów w kompaktowy generator. Gdy tylko czujniki wykryją sklejony oryginał lub podanie dwóch arkuszy papieru, proces zostaje wstrzymany po to, aby zabezpieczyć dokumenty i umożliwić zeskanowanie wszystkich stron. Podczas czynności sprzedażowych możemy nawiązać do bezpieczeństwa wrażliwych dokumentów, takich jak na przykład kontrakty, nawet już w trakcie procesu digitalizacji. Epson stosuje tu aktywny system oddzielających rolek, które przeciwdziałają podawaniu podwójnych stron, co razem z wbudowanymi czujnikami zapewnia najlepszą możliwą jakość. Wykrywanie podania podwójnej ilości papieru oznacza, że nawet bardziej skomplikowane dokumenty (koperty czy dokumenty z post-it) mogą być skanowane bez żadnego ryzyka za pomocą jednego przycisku.

Tym klientom, którzy są zwolennikami ekonomicznych rozwiązań, polecamy model Epson WorkForce GT01500, który jest najtańszą alternatywą wśród automatycznych podajników papieru. Oprócz podajnika, który umożliwia skanowanie 40 arkuszy, jego atutem jest technologia ReadyScan™ LED, która znacznie skróci czas oczekiwania: możesz rozpocząć skanowanie natychmiast, bez potrzeby wstępnego nagrzewania.

W bogatym portfolio Epsona znajdziesz również skanery dla środowisk korporacyjnych wyposażone w podajnik papieru na 200 arkuszy i charakteryzujące się niezwykłym tempem odczytu, co sprawia, że stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku pracy grupowej i międzynarodowego otoczenia. Pełnią swoje funkcje precyzyjnie, aby zapewnić klientom olśniewające kolory w procesie skanowania oraz ostre i doskonale czytelne teksty. Dzięki procesowi skanowania dwustronnego możesz zeskanować obie strony bez potrzeby odwracania dokumentu.  Modele WorkForce DS-6500 oraz DS-7500 są wyposażone w automatyczny podajnik papieru na 100 arkuszy, a po podłączeniu do sieci mogą być zdalnie sterowane. Z wielkoformatowymi skanerami WorkForce w modelach DS-50000, DS-60000 oraz DS-70000 można tworzyć kopie elektroniczne dużych projektów i niewymiarowych książek w twardej oprawie bez najmniejszej szkody dla oryginału. Co więcej, dwa ostatnie modele są wyposażone w automatyczny podajnik papieru na 200 arkuszy.

Do każdego skanera z serii WorkForce jest dołączony pakiet oprogramowania, w którym znajdziemy program Epson Scan z automatycznym dopasowaniem możliwości skanera oraz Document Capture Pro 2.0, który znacznie ułatwia życie klientów i radykalnie zwiększa produktywność. Z tymi dodatkami można łatwo poprawić jakość digitalizowanych dokumentów i  przesłać je do korporacyjnej chmury za pomocą kilku kliknięć. Sterowniki takie jak TWAIN, ISIS czy WIA i dodatkowe rozszerzenia oprogramowania sprawiają, że systemy zarządzania dokumentami i usługi w chmurze mogą być zintegrowane bez najmniejszego problemu.

Program Document Capture Pro automatycznie rozpoznaje typ skanowanego dokumentu, możesz też ustawić automatyczne nadawanie nazw plikom i przesyłanie ich w obrębie firmy czy nawet na zewnątrz. Z oprogramowania dokumenty mogą być przesłane do lokalnych folderów e-mailem – do serwerów FTP, drukarek, sklepów internetowych (WebDAV), serwerów Microsoft® SharePoint, kont w aplikacji Evernote, czy dokumentów Google. Możemy przesyłać scenariusze dla skanowanych dokumentów za pomocą różnych profilów. Jeśli skanujesz obrazy, oprogramowanie Epson Image Enhancement Software pomoże Ci wyrównać krawędzie, a nawet posłuży do auto-rotacji. Funkcje rozpoznawania kodu kreskowego oraz strefowego rozpoznawania tekstów OCR przyśpieszają rozdzielanie dokumentów i ułatwiają proces nadawania im nazw.  Oprogramowanie obsługuje najbardziej popularne formaty plików, w tym JPEG i PDF. W szybko zmieniającym się świecie biznesu te funkcje będą stanowić nieocenioną pomoc nie tylko dla działu finansów, ale dla całego przedsiębiorstwa.

 

 


Źródło: epson.pl


Poznaj markę: Epson