Higiena urządzeń biurowych

 


Wielość spraw, jakie mamy do załatwienia, sprawia, że przestrzeń biurowa wypełnia się bardzo szybko nie tylko urządzeniami, ale dokumentami, akcesoriami, karteczkami z bardzo ważnymi notatkami. Telefony, biurka, urządzenia komputerowe zanieczyszczają się naprawdę szybko. I szybko stają się po prostu siedliskiem bakterii. Zbyt rzadko czyszczona słuchawka telefonu potrafi zgromadzić więcej bakterii niż deska sedesowa. Od kurzu zalegającego na biurku czy między klawiszami albo na monitorach czy powierzchni urządzeń można się poważnie rozchorować. Szukamy często przyczyn dolegliwości, podążając w zupełnie niewłaściwym kierunku. To jak zabawa w ciepło-zimno. Przegrywamy w niej z kretesem z niewidzialnymi roztoczami.

Aby poprawić statystyki i być zwycięzcą, wystarczy mieć pod ręką kilka pomagających utrzymać czystość środków. I oczywiście używać ich regularnie.

 

Ambersil Label Remover   Pianka Fellowes

 

Sprężone powietrze radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami klawiatury. A tu roztocza mają wyjątkowo atrakcyjny plac zabaw. Do czyszczenia innych niż szklane powierzchni przyda się antystatyczna pianka Fellowes. A jeśli mamy usunąć naklejkę, zamiast drapać się i biedzić, a nawet niszczyć powierzchnię zdrapywaniem, lepiej uprościć sprawę i wykorzystać środek do usuwania naklejek AMBERSIL Label Remover. Sprzątania nie muszą poprzedzać wielkie przygotowania. Może być krótkie. Najważniejsze, by było skuteczne.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Fellowes