Nowe plotery EPSON SureColor SC-T3100 i SC-T5100

 

EPSON SureColor
SC-T3100
, SC-T5100

Najnowsze plotery EPSON posiadają przejrzysty i kompaktowy wygląd, który idzie w parze z niezawodną jakością druku. Niezależnie od tego czy drukowane są projekty, rysunki czy plakaty, nowe plotery EPSON SureColor SC-T3100 i SureColor SC-T5100 mają przynieść korzyści zarówno profesjonalistom jak i grupom roboczym z różnych obszarów - w tym architektury, inżynierii, CAD, GIS, edukacji, korporacji, domu i małych biur.

Wykorzystując nowatorską technologię głowic drukujących PrecisionCore MicroTFP firmy Epson oraz udoskonaloną technologię weryfikacji dysz, plotery automatycznie wykrywają stan i dostosowują dysze.

Nowe drukarki oferują przełomowe prędkości drukowania, zapewniając dokładne wydruki w formacie A1/D w ciągu 34 sekund. Dzięki wyposażeniu w technologię Wi-Fi Direct, architekci i projektanci mogą bezproblemowo drukować z tabletów i smartfonów lub korzystać z kolorowego ekranu dotykowego LCD 4,3 cala z prostym i intuicyjnym menu.

Wysokiej jakości atramenty pigmentowe UltraChrome XD2 nowej generacji zapewniają trwałe, żywe wydruki o wyrazistych kolorach i wyrazistych liniach.

24-calowa wielkoformatowa drukarka biurkowa EPSON SureColor T3100 i 36-calowa wielkoformatowa drukarka SureColor T5100 oferują szereg funkcji zaprojektowanych tak, aby pomóc profesjonalistom zwiększyć ich produktywność:

  • Przełomowe prędkości druku - dokładne wydruki w rozmiarze A1/D w 34 sekundy
  • Duży, intuicyjny 4,3-calowy kolorowy ekran LCD upraszcza zadania drukowania
  • Kompaktowy design - elegancka, minimalistyczna konstrukcja nie zabiera zbyt dużo przestrzeni roboczej
  • Rzadsza wymiana tuszy dzięki wkładom o większej pojemonści, do 50 ml kolor i 80 ml czerni
  • Drukuj z dowolnego miejsca w biurze - Wi-Fi Direct pozwala na łatwe drukowanie odbitek z tabletów, smartfonów i innych urządzeń
  • Wysoka wydajność - głowica PrecisionCore MicroTFP oferuje technologię Precision Droplet Control, zapewniająjąc wyjątkową czystość i niezawodność
  • Trwałe, żywe wydruki - technologia atramentów UltraChrome XD2 nowej generacji zapewnia znakomite kolory i wyraźne linie
  • Obsługuje rolki do 24- i 36-cali oraz arkusze do 11x17 cali poprzez automatyczny podajnik arkuszy
  • Precyzyjne i ostre szczegóły - wydrukuj plany, rysunki linii, plakaty i więcej w rozdzielczości do 2400 dpi
  • Łatwa konfiguracja - gotowy do użycia po 30 minutach od wyjęcia z pudełka

 

Wsparcie i dostępność:

Plotery EPSON SureColor T3100 i T5100 będą dostępne we wrześniu 2018 roku i będą oferować standardową ograniczoną gwarancję Epson PreferredSM.

 


 

 

Szybkość drukowania
Wykonaj dokładne odbitki formatu A1/D w ciągu 34 sekund1

   

Łatwe w obsłudze
Duży, intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala ułatwia wykonywanie zadań drukowania

             
 

Kompaktowy, czysty design
Elegancki, minimalistyczny wygląd, który zwiększa przestrzeń roboczą

   

Mniej wymian pojemników z atramentem
Wkłady o dużej pojemności, do 50 ml kolorowe i 80 ml czarny

             
 

Drukowanie z dowolnego miejsca w biurze
Łatwe drukowanie z tabletów, smartfonów dzięki zintegrowanemu, bezprzewodowemu routerowi Wi-Fi Direct2

   

Wydajność, na którą możesz liczyć
Głowica PrecisionCore MicroTFP oferuje precyzyjne sterowanie kropelkami, zapewniające wyjątkową czystość, a także niezawodność na poziomie komercyjnym

 


 

EPSON SureColor SC-T3170  

EPSON SureColor SC-T3100

Szybka, łatwa w użyciu, kompaktowa 24-calowa drukarka atramentowa.

 

Wielkoformatowa 24-calowa drukarka bezprzewodowa SureColor T3100 została zaprojektowana, aby usprawnić Ci pracę. Oferuje szybkie, precyzyjne i niezawodne drukowanie dzięki kompaktowej i czystej konstrukcji. Idealna do drukowania projektów, rysunków i plakatów do 24 cali. Zapewnia dokładność i wydruki formatu A1/D w 34 sekundy1.

EPSON SC-T3170   EPSON SC-T3170

Niezależnie od tego, czy drukujesz z rolki, czy z automatycznego podajnika arkuszy, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala sprawia, że zadania są proste i intuicyjne. Atramenty pigmentowe UltraChrome XD2 o dużej pojemności zapewniają trwałe, żywe wydruki. Zintegrowany router bezprzewodowy Wi-Fi Direct umożliwia łatwe drukowanie z tabletów i smartfonów3 z praktycznie dowolnego miejsca w biurze.

 

 


 

EPSON SureColor SC-T5170  

EPSON SureColor SC-T5100

Szybka, łatwa w użyciu, kompaktowa 36-calowa drukarka atramentowa.

 

Wielkoformatowa 36-calowa drukarka bezprzewodowa SureColor T5100 została zaprojektowana, aby usprawnić Ci pracę. Oferuje szybkie, precyzyjne i niezawodne drukowanie dzięki kompaktowej i czystej konstrukcji. Idealna do drukowania projektów, rysunków i plakatów do 36 cali. Zapewnia dokładność i wydruki formatu A1/D w 31 sekund1.

EPSON SC-T5170   EPSON SC-T5170

Niezależnie od tego, czy drukujesz z rolki, czy z automatycznego podajnika arkuszy, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala sprawia, że zadania są proste i intuicyjne. Atramenty pigmentowe UltraChrome XD2 o dużej pojemności zapewniają trwałe, żywe wydruki. Zintegrowany router bezprzewodowy Wi-Fi Direct umożliwia łatwe drukowanie z tabletów i smartfonów3 z praktycznie dowolnego miejsca w biurze.

 

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 

1 Całkowity czas drukowania dla każdego wydruku zależy od konfiguracji stacji roboczej, rozmiaru pliku, rozdzielczości drukowania, pokrycia atramentem, sieci itp. Rzeczywiste prędkości drukowania mogą się różnić.

2 Wi-Fi CERTIFIED ™; poziom wydajności zależny od zakresu używanego routera. Wi-Fi Direct może wymagać oprogramowania drukarki.

3 Większość funkcji wymaga połączenia internetowego z drukarką, a także z urządzeniem obsługującym Internet i / lub pocztę e-mail. Listę drukarek i kompatybilnych urządzeń i aplikacji Epson Connect ™ można znaleźć na stronie www.epson.com/connect


Poznaj markę: Epson