Hahnemuhle Photo Rag Metallic

 

Hahnemühle Photo Rag Metallic

Nowy papier Hahnemühle, który podniesie druk FineArt na nowy poziom. Jako wynalazca i pionier wśród producentów papierów artystycznych do druku atramentowego, Hahnemühle spełnia życzenie wielu fotografów, aby w kolekcji Digital FineArt znalazł się papier FineArt wykonany w 100% z bawełny - tym razem o metalicznym efekcie. Równomiernie połyskujący efekt metaliczny sprawia, że Photo Rag® Metallic jest unikatowym papierem na rynku.

  Hahnemühle Photo Rag Metallic box

 

 

Hahnemühle Photo Rag Metallic   Wysokiej jakości powłoka do druku atramentowego zapewnia jasne kolory, głęboką czerń oraz doskonałe odwzorowanie kolorów i szczegółów. Wyrafinowany srebrno-metaliczny efekt podkreśla obraz i sprawia, że ​​motywy z elementami metalicznymi, refleksami, lodem i szkłem, ujęciami architektury i krajobrazu, a także czarno-białymi fotografiami o kontrastowych odcieniach, połyskują. W zależności od natężenia światła efekt metaliczny silniej lub słabiej odbija promienie i nadaje wydrukowanym motywom wyjątkową żywotność.

 


"Na moich zdjęciach zanurzam się w świecie najdrobniejszych szczegółów, aby podkreślić i oświetlić moje kompozycje. Z moim obrazem z serii "Beatific / Caustic" przywiązuję dużą wagę do tego, że nadruk emanuje opalizującą miką lub bogatym połyskiem kompozycji. Photo Rag® Metallic znakomicie promieniuje odważną, połyskującą jakością. Łącząc "Beatific / Caustic" z nowym papierem fotograficznym Photo Rag®, mogłem dostarczyć wysokiej jakości wydruki FineArt do świata bez kompromisów obrazu."

Fotograf Kitfox Valentín


 

Hahnemuhle Photo Rag Metallic

Papier o gramaturze 340 g/m² jest wykonany w 100% z bawełny i jest pozbawiony wybielaczy optycznych. Oczywiście Photo Rag® Metallic, podobnie jak wszystkie papiery Hahnemühle z kolekcji Digital FineArt, jest wolny od kwasu i ligniny i spełnia najwyższe wymagania starzenia. Dzięki różnym szerokościom roli i rozmiarom arkuszy fotografowie mogą wybierać spośród szerokiej gamy opcji. Użytkownicy uzyskują najlepsze wyniki drukowania dzięki profilom Hahnemühle ICC. Profile ICC są dostępne do pobrania ze strony internetowej producenta.

 

Dostępny w formatach:

432mm / 17'' x 12m (10 643 574)
610mm / 24'' x 5m (10 643 575)
610mm / 24'' x 12m (10 643 573)
914mm / 36'' x 12m (10 643 572)
1118mm / 44'' x 12m (10 643 571)
1524mm / 60'' x 12m (10 643 570)

A4/25 arkuszy (10 641 763)
A3/25 arkuszy (10 641 762)
A3+/25 arkuszy (10 641 761)
A2/25 arkuszy (10 641 760)

  Hahnemühle Photo Rag Metallic

 


 

Hahnemühle jest uznawany za twórcę papierów Digital FineArt do druku atramentowego.
Jako pionier, najstarsza niemiecka manufaktura papierów artystycznych, od ponad 15 lat udoskonala swoje papiery w zakresie fotografii i reprodukcji dzieł sztuki.
  Hahnemuhle 1584


Produkowane od ponad 430 lat papiery posiadają specjalną powłokę, króra pozwala drukować z ostrymi szczegółami, zarówno w bogatym kolorze, jak i głębokiej czerni. Wszystkie papiery mają doskonałą odporność na starzenie. Kolekcja Hahnemühle Digital FineArt oferuje ponad 20 różnych podłoży, a seria Hahnemühle Photo składa się z ośmiu nośników.

Hahnemühle cieszy się światową renomą jako "marka stulecia" wśród artystów, fotografów, muzeów, galerii i kolekcjonerów.

 


 

Profile ICC

Hahnemühle FineArt ICC-Profiles

Profile ICC charakteryzują gamę kolorów (zakres) dla kombinacji drukarki, atramentu i papieru. Korzystając z zarządzania kolorami, można włączyć optymalne przejście z widoku monitora (na przykład AdobeRGB) do gamy, którą drukarka może wydrukować.

 

Profile, które zapewnia Hahnemuhle, to profile RGB do użytku z twoim sterownikiem drukarki i twoją aplikacją graficzną (nie z każdym oprogramowaniem RIP). Wszystkie profile zostały zweryfikowane za pomocą wydruków próbnych.

Hahnemühle oferuje profile do profesjonalnych drukarek fotograficznych z pigmentowymi atramentami UV do drukowania FineArt.

Pakiet profili jest ciągle aktualizowany i rozszerzany. Profile do starych modeli drukarek i papierów znajdują się w specjalnym archiwum.

  Profil ICC

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Hahnemühle