Więcej stron, wyższa wydajność. Oryginalne tonery HP

 

Technologia HP JetIntelligence

Odkryj wiedzę kryjącą się w oryginalnych tonerach HP.

 

Nie wszystkie cząsteczki tonera są takie same.

Czy wiesz, że nawet 70% technologii odpowiadających za jakość druku kryje się wewnątrz tonera? Dlatego właśnie HP projektuje i tworzy cząsteczki tonera z najwyższą precyzją – zapewniając wyższą wydajność, energooszczędność i więcej drukowanych stron. A co najważniejsze – gwarantując zrobienie doskonałego wrażenia na klientach.

 


 

• Nawet 70% technologii odpowiadających za jakość druku znajduje się wewnątrz tonera: w oparciu o oryginalne wkłady kolorowe i monochromatyczne HP do urządzeń wielofunkcyjnych HP oraz z uwzględnieniem etapów procesu druku laserowego towarzyszących powstawaniu wydruku.

• Do 40% szybsze drukowanie z HP JetIntelligence: w porównaniu z poprzednią generacją drukarek HP LaserJet.

• Do 50% niższe zużycie energii w oparciu o informacje dotyczące zużycia energii HP JetIntelligence na podstawie danych dotyczących typowego zużycia energii ze strony energystar.gov według stanu na styczeń 2017 r. Dane znormalizowane w celu ustalenia wydajności energetycznej drukarek laserowych tej samej klasy o deklarowanej prędkości od 50 do 60 stron na minutę (w formacie letter). W zależności od ustawień urządzenia. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.

• Zaprojektowane z uwzględnieniem aspektów ochrony środowiska: szczegóły na stronie www.hp.com/recycle. Informacje o materiałach pochodzących z recyklingu we wkładach drukujących na stronie www.hp.com/go/recycledcontent.

• Każdy nowy oryginalny toner HP zawiera do jednej trzeciej materiału pochodzącego z recyklingu: 100% oryginalnych tonerów HP zawiera od 5 do 38% materiałów z recyklingu pochodzących od konsumentów i z branży przemysłowej. Nie obejmuje butelek tonera. Lista dostępna jest na stronie www.hp.com/go/recycledcontent.

 


 

Więcej stron, wyższa wydajność i lepsza ochrona
 

Toner ColorSphere 3

Drukuj w niezmiennie profesjonalnej jakości dokumenty wyróżniające się większym połyskiem. Specjalnie zaprojektowany toner HP ColorSphere 3 został precyzyjnie dostosowany do parametrów pracy drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych HP.

 

Toner HP   Toner HP   Toner HP
Miękki rdzeń   Miękki kolorowy polimer   Twarda obudowa zewnętrzna

 

• Woskowy rdzeń i miękki polimer o niższej temperaturze topnienia zapewniają szybsze i bardziej energooszczędne drukowanie – 40% szybsze drukowanie i do 50% niższe zużycie energii.

• Twarda i wytrzymała obudowa zewnętrzna chroni cząsteczki tonera przed kruszeniem się i marnotrawieniem, zapewniając więcej wydruków.

 


 

HP Precision Black Toner

Precision black toner zapewni wyraźny, czarny tekst oraz profesjonalnej jakości grafikę.

 

Toner HP   Toner HP
     

 

• Polimeryzowany toner czarny HP Precision Black jest używany w mniejszych drukarkach monochromatycznych HP LaserJet. Jest zbudowany z miękkiego rdzenia o niskiej temperaturze topnienia otoczonego czarnym polimerem, zapewniając szybkie i energooszczędne drukowanie.

• Czarny toner HP Precision Black jest wykorzystywany w większych drukarkach monochromatycznych HP LasetJet i wyróżnia się mocnym i bardziej zaokrąglonym kształtem. Cząsteczki wosku w połączeniu z polimerem o niskiej temperaturze topnienia zapewniają szybkie, ekonomiczne oraz wydajne drukowanie w profesjonalnej jakości.

 


 

Dodatkowe zalety tonerów

Oryginalne tonery HP z JetIntelligence obejmują cztery wyjątkowe funkcje, dzięki którym drukowanie jest bardziej wydajne, przewidywalne, bezproblemowe i lepiej zabezpieczone.

 

Dodatkowe zalezty tonerów

 

HP Page Maximizer wykorzystuje mniejsze i bardziej wytrzymałe części, aby zmieścić jeszcze więcej cząstek tonera wewnątrz kasety, co przekłada się na większą liczbę wydruków.

• Intuicyjny wskaźnik druku stale monitoruje poziom tonera, inteligentnie prognozując okres eksploatacji wkładu z większą niż wcześniej dokładnością.

• Automatyczne usuwanie plomby zabezpieczającej następuje wewnątrz wkładu drukującego, gwarantując bezproblemową i czystą instalację.

• Technologia zabezpieczająca przed oszustwami pomaga zarządzać kosztami identyfikując i zapobiegając używaniu podrobionych lub regenerowanych wkładów.

 


 

Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

HP jest światowym liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju i w 2018 r. znalazł się wśród pierwszej setki przedsiębiorstw wyróżniających się proekologicznymi działaniami na całym świecie. Oryginalny toner HP nie stanowi tu wyjątku i został zaprojektowany z uwzględnieniem wytycznych środowiskowych.

Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

• HP oferuje bezpłatny recykling i wykorzystuje do jednej trzeciej materiału pochodzącego z recyklingu w każdym nowym oryginalnym tonerze HP.

Oryginalne tonery HP spełniają rygorystyczne wymogi oznakowania ekologicznego w zakresie emisji i jakości powietrza w pomieszczeniach zamkniętych (Indoor Air Quality)

 


 

Podsumowując…

Postaw na oryginalne tonery HP z Jetlntelligence, aby zapewnić większą liczbę wydruków, najwyższą wydajność i technologię zabezpieczającą przed oszustwami dostępną wyłącznie w HP.

 


HP logo

 

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 


Poznaj markę: HP