Relacja z Targów Foto Video w Łodzi

 

 

 

Nasze stoisko było częścią logicznego ciągu pod patronatem Canona. Od  wykonania fotografii, przez obróbkę po druk.

 

 

 

Zadania podzieliliśmy pomiędzy Foto Novę i Centrum Papieru. Jednak to nasz człowiek poprowadził krótkie prezentacje nowego Canona 5D Mark III, wraz z obróbką i wydrukiem.

 

Nasze stanowisko oblegali Klienci chcący dowiedzieć się trochę o druku, lub poprostu skorzystać z mżliwości przetestowania jakości ploterów iPF8300 i iPF6300.

 

 

 

Każdy odwiedzający miał bowiem szansę wydrukować swoje fotografie w wielkim formacie.

Kolejka chętnych przerosłą nasze oczekiwania. Ponadto na stoisku Centrum Papieru nabyć można było plotery oraz monitory w specjalnych cenach (nawet kilka tysięcy taniej).

 

 

 

Jeszcze do 14tego kwietnia obowiązuje promocyjna cena na topowe monitory graficzne NEC z serii SpectraView Reference – dzięki czemu jeszcze po targach zakupić można model NEC SpectraView 241 z rabatem 2tys PLN!

 


Targi po przeniesieniu do nowej Hali robią ogromne wrażenie. Oczywiście najwięcej widzów przyciągały wielkie stanowiska przygotowane porzez Sony, Nikona i Panasonica.

 

 

 

Mogliśmy tam obejrzeć atrakcje, od cyrkowców po tancerzy, po pokaz flamenco. Niezmiennie jednak, największym zainteresowaniem cieszyły się hostessy :)


Nikon zaprezentował  modele D4 i D800, Canon na stoisku Foto Novy pokazywał między innymi Canona 1D X i wspomniany 5D Mark III a Sony na ogromnym stanowisku prezentował nietypowe lustrzanki w technologii SLT.

 

 

 

Goście rządni nowości mieli więc sporo okazji by wypróbować w praktyce, to o czym czytali w internecie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii targowej i już dziś zapraszamy na kolejny rok :)

 

 

 

 

 

 


Poznaj markę: Centrum Papieru