Samsung Xpress - szybkie wydruki w wysokiej jakości

 

Samsung Printer Xpress M2020W
Samsung Multifunction Xpress M2070FW

Chcemy, abyś odniósł sukces we wszystkim, co robisz. I właśnie to zainspirowało nas do zaprojektowania Samsung Xpress M2020W i M2070FW. Ponieważ niewiele rzeczy jest tak cennych jak Twój czas, możesz cieszyć się dużą szybkością drukowania do 21 stron na minutę. Technologia NFC sprawia, że drukowanie bezprzewodowo z urządzenia mobilnego jest proste. Wystarczy dotknąć swojego smartfona. Innowacyjna technologia obrazowania oznacza, że zawsze wyświetlasz profesjonalny obraz, a Easy Eco Driver firmy Samsung pozwala zaoszczędzić do 20% na tonerze. Aby nadążyć za najnowszym mobilnym stylem życia, drukarki łączą się bezproblemowo z szeregiem urządzeń mobilnych. Pozostajesz więc produktywny (i odnoszący duże sukcesy), niezależnie od tego, gdzie poprowadzi Cię praca.

 

NFC   Pobierz wydruk po stuknięciu
Wydruk Near Field Communication (NFC) to technologia bezprzewodowego udostępniania, która umożliwia urządzeniu mobilnemu łączenie się i komunikację z drukarką. Po prostu dotknij swojego telefonu lub tabletu i wydrukuj.
     
Google Cloud   Google Cloud Print gotowy
Google Cloud Print działa na smartfonach, tabletach, komputerach PC, notebookach, Chromebookach Google i innych urządzeniach internetowych. Po włączeniu możesz drukować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą połączenia internetowego.
     
4 w 1   Uniwersalność wielofunkcyjna 4 w 1
Samsung M2070FW to urządzenie wielofunkcyjne (AIO), które umożliwia szybkie, łatwe drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie dokumentów. Przygotuj się na zupełnie nowy poziom wydajności.
     
Jakość   Profesjonalna jakość obrazu
Technologia ReCP firmy Samsung poprawia czytelność wydrukowanych i zeskanowanych dokumentów, poprawiając cienkie linie i wyostrzając krawędzie. Otrzymujesz ostre, solidne wydruki o efektywnej rozdzielczości do 1200x1200 dpi.
     
Szybkie wydruki   Szybkie prędkości drukowania
Im szybsza drukarka, tym szybszy obieg pracy. Wydrukujesz do 21 stron na minutę, dzięki czemu możesz skupić się na pracy zamiast czekać.
     
Kompaktowa   Kompaktowy, ergonomiczny kształt
Małe wymiary drukarek oznaczają, że nigdy nie zatłoczą Twojej przestrzeni. Dwubarwna kolorystyka doskonale pasuje do współczesnych ustawień biurowych.

 

 

Samsung Xpress SL-M2020W   Samsung Xpress SL-M2070FW
     
Xpress M2020W   Xpress M2070FW

 

 


 

Samsung Printer Xpress C430W
Samsung Multifunction Xpress C480FW


Kolorowe drukarki laserowe zaprojektowane tak, aby służyć Ci jak najlepiej. Drukarka, która wygląda tak samo dobrze jak Ty. Samsung Xpress C430W / C480FW sieciowe i bezprzewodowe kolorowe drukarki laserowe, które zapewniają światowej klasy wyniki dzięki niezawodności, z której słynie firma Samsung. Dzięki wysokiej prędkości druku, innowacyjnej technologii obrazowania, cyklowi pracy o rozmiarze 20000 stron i eleganckiemu wzornictwu, będą promować profesjonalny wizerunek Twojej firmy przy każdej wykonywanej pracy.

 

Productive   Bądź bardziej produktywny
Przyspieszysz pracę z szybkością druku do 19 stron na minutę.
     
NFC   Tap & Print
Wystarczy podłączyć urządzenie mobilne z obsługą NFC do drukarki Samsung Xpress C430W lub C480FW, aby szybko i łatwo ustanowić połączenie Wi-Fi Direct, dzięki czemu można drukować praktycznie dowolną zawartość ze smartfona lub tabletu.
     
Quality   Profesjonalna jakość obrazu
Technologia przetwarzania obrazu ReCP firmy Samsung łączy się z naszym polimeryzowanym tonerem, zapewniając ostre, wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości. Dwuskładnikowy system tonera oznacza, że toner i bęben można wymienić osobno, co zapewnia wyższą efektywność kosztową.
     
One-Touch   Konfiguracja bezprzewodowa jednym przyciskiem
Przygotowanie do pracy z tymi drukarkami bezprzewodowymi jest proste. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup ™) na routerze z obsługą WPS i przycisk WPS na drukarce, a drukarka automatycznie skonfiguruje i połączy się z siecią bezprzewodową. Tak prosty.
     
Mobile   Łatwe drukowanie mobilne
Drukowanie z telefonu iPhone®, iPada®, telefonu z systemem Windows® Phone lub urządzenia z systemem Android ™ bezpośrednio na drukarce bezprzewodowej. Wystarczy pobrać naszą darmową aplikację Mobile Print i możesz drukować bez komputera.
     
Sleek   Elegancki, profesjonalny wygląd
Produkty Samsung zostały zaprojektowane tak, aby imponować zarówno ich wydajnością, jak i wyglądem. I przy objętości druku mniejszej niż 48 dBA, C430W i C480FW są silnymi, cichymi typami.

 

 

Samsung Xpress SL-C430W   Samsung Xpress SL-C480FW
     
Xpress C430W   Xpress C480FW

 

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Samsung