Nagroda „Red Dot: Best of the Best” dla EPSON

 

Tokio, Japonia, 25 marca 2019 r.

Seiko Epson Corporation zdobyła pierwszą nagrodę „Red Dot: Best of the Best” za drukarki wielkoformatowe w kategorii Product Design (Red Dot Award: Product Design 2019). Ponadto pięć drukarek atramentowych, jeden skaner i jeden model projektora otrzymały nagrody Red Dot. W tym roku po raz trzeci z rzędu produkty Epson zostały wyróżnione nagrodą Red Dot.

Utworzona w 1955 roku w Niemczech Red Dot Design Award jest organizowana przez centrum projektowe Design Zentrum Nordrhein Westfalen i jest uznawana na całym świecie za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa. Jury złożone z ekspertów ocenia produkty ogłoszone w ciągu ostatnich dwóch lat i wybiera najlepsze projekty w oparciu o dziewięć kryteriów, w tym stopień innowacyjności, funkcjonalność, ergonomię, zgodność ekologiczną i trwałość.

Manabu Kawahara, dyrektor generalny działu projektowego P Design Department w Epson Printing Solutions Operations Division, mówi: „Jestem podekscytowany. Ta nagroda jest zwieńczeniem prawdziwego wysiłku zespołu w celu osiągnięcia wartości produktu przewyższającej oczekiwania klientów. Idąc dalej, będziemy kontynuować dostarczanie naszym klientom projekty, które zachwycają. ”

 

Produkty Epson wyróżnione nagrodą Red Dot: Best of the Best:


 

SC-T5450
SC-T5400
SC-T3450 / SC-T3450N
SC-T3400 / SC-T3400N
 

 

Szybkie drukarki wielkoformatowe o wysokiej rozdzielczości (LFP) do drukowania rysunków w biurach i pracowniach architektonicznych lub drukowania PoP w sklepach detalicznych. Konwencjonalnie używane do specjalnych zastosowań, z interfejsem użytkownika identycznym z drukarkami biznesowymi oraz prostym i czystym wyglądem, który pasuje do każdego biura. Zapewniają intuicyjną obsługę i utrzymują czystą atmosferę w biurze.

Duży panel dotykowy, ostrzegawcze diody LED i wydawany dźwięk pozwalają szybko sprawdzić status i dają wskazówki ułatwiające użytkowanie. Skrócony czas montażu, usprawniona praca oraz opracowanec nowe nogi, które można zmontować w trzech etapach.

 


 

ET-M1100 / ET-M1120 / ET-M1108 / ET-M1128  

 

Monochromatyczne drukarki atramentowe formatu A4, które osiągają bezprecedensowe kompaktowe rozmiary poprzez bezpośrednie osadzenie systemu Ecotank o dużej pojemności w karetce. Całkowicie nowa konstrukcja Ecotank stawia pojedynczą szczelinę na prostej i czystej powierzchni zewnętrznej. Możesz intuicyjnie sprawdzić poziom tuszu lub otworzyć i zamknąć pokrywę zbiornika.

Zastosowano unikalny kształt końcówki i wlotu butelki, aby zapobiec błędom napełniania. Wystarczy włożyć butelkę - drukarka automatycznie uzupełnia atrament, a następnie zatrzymuje się. Niski koszt, pozwala także na łatwe drukowanie w codziennej pracy.

 


 

ET-M1140 / ET-M1180
ET-M2140 / ET-M3140 / ET-M3170
 

 

Monochromatyczne drukarki atramentowe formatu A4 z systemem Ecotank o dużej pojemności, które umożliwiają do 6000 arkuszy na jednym wkładzie atramentowym. Zastosowano unikalny kształt końcówki i wlotu butelki, aby zapobiec błędom napełniania. Wystarczy włożyć butelkę - drukarka automatycznie uzupełnia atrament, a następnie zatrzymuje się. Niski koszt, pozwala łatwo wykonywać różne zadania drukowania i redukuje przestoje i straty.

 


 

ET-2710 / ET-4700
L1110 / L3100 / L3110 / L3150 / L5190
 

 

Kolorowe drukarki atramentowe formatu A4 z systemem Ecotank, które umożliwiają łatwe wykonywanie różnych zadań drukowania przy niskich kosztach. Skupiliśmy się na operatywności, aby wyeliminować problemy i obawy związane z plamami przy uzupełnianiu atramentu. Poprawiliśmy nie tylko dostęp z przodu i widoczność pozostałego atramentu, ale także unikalny kształt końcówki i wlotu każdego koloru, aby zapobiec błędom napełniania.

 


 

WF-C5710 / WF-C5790 / WF-C5210 / WF-C5290
WF-M5299 / WF-M5298 / WF-M5799
WF-C579R / WF-C529R
 

 

Biurowe drukarki atramentowe formatu A4, które zapewniają wysoką wydajność atramentu przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca. Konstrukcja pasującą do każdego biura oraz kompaktowy rozmiar, który pasuje do wąskich przestrzeni. Zmiana z konwencjonalnych pojemników z tuszem na pojemniki z tuszem o dużej pojemności zmniejsza liczbę wymian tuszu i wpływ na środowisko. Skupiliśmy się na operatywności i usprawnieniu pracy biurowej, dając pakietom atramentowym prosty kształt połączenia z uchwytem i tacą, w tym solidną tacę wyrzutową i uchylny panel z wysoką retencją i łatwą obsługą.

 


 

SC-T5150 / SC-T5150N
SC-T3150 / SC-T3150N
SC-T3100 / SC-T3100N
SC-T5100 / SC-T5100N
 

 

Pełnokolorowe drukarki wielkoformatowe (LFP) należące do najmniejszych na świecie do użytku w biurach, pracowniach architektonicznych, szkołach i sklepach detalicznych. LFP są zwykle używane do specjalnych zastosowań, ale dzięki interfejsowi użytkownika identycznemu z drukarkami biznesowymi i prostemu i czystemu wyglądowi pasującemu do każdego biura, zaprojektowaliśmy drukarki, które ułatwiają klientom zakup pierwszego LFP. Duży panel dotykowy i sygnał dźwiękowy pozwalają zobaczyć status w mgnieniu oka i dają wskazówki ułatwiające użytkowanie.

 


 

Skanery ES-50 / ES-60W  

 

W miarę jak coraz więcej firm odchodzi od papieru, rośnie zapotrzebowanie na mobilne skanery, które mogą łatwo digitalizować różne dokumenty, w tym zdjęcia lub pokwitowania, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz biura. Mając to na uwadze, współpracowaliśmy z inżynierami, poprawiając przenośność, aby uzyskać jak najlżejszą wagę i najmniejszy rozmiar w klasie, aby zapewnić klientom więcej komfortu. Produkt końcowy pomaga uniknąć błędów operacyjnych podczas transportu i oferuje prostą funkcjonalność, a także atrakcyjny wygląd.

 


 

Projektory EV-100 / EV-105  

 

Projektory te mają być używane do oświetlania lub prezentacji wideo produktów lub eksponatów w centrach handlowych lub muzeach. Aby lepiej zaprezentować atrakcyjność produktu lub wystawy, skupiliśmy się na prostej konstrukcji, która wtapia się w otoczenie. Usunęliśmy wszystkie otwory i okablowanie z boków urządzenia, które klienci zauważają, aby uzyskać czysty wygląd. Otwory wentylacyjne, których wymaga każdy projektor, zostały ukryte w projekcie jako szczeliny z identycznymi wzorami na przedniej i tylnej części urządzenia. Cylindryczna konstrukcja, przypominająca reflektor, umożliwia montaż na suficie.

 


 

Więcej informacji na temat nagrody Red Dot można znaleźć na stronie:
https://www.red-dot.org/about-red-dot/red-dot-award/

 

O firmie Epson

Epson jest światowym liderem technologicznym zajmującym się łączeniem ludzi, rzeczy i informacji z oryginalnymi, wydajnymi, kompaktowymi i precyzyjnymi technologiami. Linia obejmuje drukarki atramentowe i systemy druku cyfrowego, projektory 3LCD, zegarki i roboty przemysłowe. Firma koncentruje się na kierowaniu innowacjami i przekraczaniu oczekiwań klientów w zakresie drukarek atramentowych, komunikacji wizualnej, urządzeń do noszenia na ciele i robotyki.

Grupa Epson, prowadzona przez japońską firmę Seiko Epson Corporation, składa się z ponad 81 000 pracowników w 85 firmach na całym świecie i jest dumna ze swojego wkładu w społeczności, w których działa, oraz z ciągłych wysiłków na rzecz zmniejszenia wpływu na środowisko.

 


 


Poznaj markę: Epson