Nowy showroom Centrum Papieru! Plotery CAD/GIS, graficzne, laminatory, drukarki! PRZYJDŹ ZOBACZ!

 

 Szczególną nowością jest jednak fakt, że na piętrze przy ul Wolskiej 2c uruchomiliśmy Showroom ploterowy, drukarkowy i nie tylko.

 

Plotery-Drukarki-Laminatory-Centrum-Papieru

 

W naszym parku maszyn posiadamy już kilka ploterów: dwa przeznaczone do wydruków graficznych (Ploter Canon imagePrograf iPF8300 oraz iPF6300) i dwa o przeznaczeniu CAD/GIS (Ploter Canon iPF750 oraz iPF710). Możecie też zobaczyć działający Laminator wielkoformatowy firmy Easymount Single Hot EM-1200SH (1200mm), której jestśmy przedstawicielem w Polsce.

 

 

 

Niebawem do naszego Showroomu trafią kolejne modele ze stajni HP oraz Epson. Zamierzamy zaprezentować ploter HP Designejet T2300 z wbudowanym skanerem, DesigneJet T790 oraz dwa modele Epsona, ploter Epson Stylus Pro 7700 i fotograficzny Epson Stylus Pro 4900.

 

 

Showroom ploterowy to unikatowe miejsce, gdzie przetestować można osobiście maszyny drukujące .

Ma to ułatwić wybór maszyny i dać nam pewność, że będziecie Państwo zadowoleni z użytkowania nabytych u nasz urządzeń.

 

 

Przypominam, że nabywając ploter w Centrum Papieru możecie Państwo polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu w temacie druku grafiki i fotografii.

 

Oferujemy również szkolenia z zarządzenia kolorem, przygotowania do druku i fotografii. Nasi Klienci mają więc pewność, że pozostają pod stałą opieką również po nabyciu sprzętu.

W naszej ofercie  są oczywiście również, tusze, tonery, papiery, media, papiery fotograficzne, monitory graficzne i kalibratory, czyli wszystko, co może przydać się profesjonalistom i entuzjastom przelewania obrazu na papier.

Z równą uwagą traktujemy fotografów poszukujących najwyższej jakości wydruków kolekcjonerskich, oraz wymagających najwyższej jakości, jak i początkujących w temacie druku.

Nie ma złych pytań, liczy się pewność, że nabywamy dobrze dobrany sprzęt!

 

Dodatkowo w naszej scidzibie będziemy organizować szkolenia i pokazy różnego sprzętu, dni otwarte itp.

Zapraszamy do nas!

 

 

 

 

 


Poznaj markę: Centrum Papieru