EPSON SureLab SL-D800 - najnowszy minilab

 

Epson prezentuje kompaktową drukarkę
fotograficzną dla profesjonalistów
 

Epson SureLab SL-D800 – komercyjna drukarka fotograficzną, która została opracowana z myślą o zakładach fotograficznych i tych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność związaną z drukowaniem o nowe usługi przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko. Idealnie sprawdzi się ona w firmach i punktach zajmujących się produkcją zdjęć, prywatnych zakładach fotograficznych, minilabach, punktach ksero, u fotografów okolicznościowych i w fotobudkach, a także firmach, które potrzebują drukować wysokiej jakości materiały w szerokiej gamie nośników i w różnych formatach.   EPSON SureLab D800

 
Aby umożliwić rozszerzenie zakresu działalności użytkowników oraz sprostać zmieniającym się i coraz większym potrzebom klientów, model EPSON SLD800 został zaprojektowany z myślą o obsłudze różnorodnych nośników. Drukarka może drukować na błyszczącym, satynowym, perłowym lub matowym papierze w rolkach o szerokości od 89 do 210 mm i długości od 50 do 1000 mm. Wśród zalet drukarki wymienić też można imponującą szybkość produkcji 360 zdjęć (15 x 10 cm) na godzinę i wysoką jakość druku, a także szeroką przestrzeń kolorów, głębokie czernie oraz znakomity, wysoki połysk wydruków.

 
Na niski koszt eksploatacji modelu SureLab D800 składają się długi czas eksploatacji bez serwisowania oraz niewielkie wymagania konserwacyjne. Pozwala to zwiększyć produktywność i umożliwia użytkownikom oferowanie klientom usług na wysokim poziomie. Ponadto dzięki zaawansowanemu zarządzaniu nagrzewnicą i wentylatorem w trybie uśpienia pobór mocy i poziom hałasu zostały znacząco obniżone. Zwiększona ekonomiczność sprawia, że to niedrogie urządzenie SL-D800 staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań w branży komercyjnego drukowania zdjęć.

 
SureLab SL-D800 stanowi kontynuację popularnego modelu SL-D700. Wszystkie udoskonalenia są odpowiedzią na sugestie użytkowników. Drukarka SL-D800 ma niewielkie rozmiary (takie same co model SL-D700), jest wytrzymała i stworzona z myślą o szybkości, elastyczności i wysokiej jakości komercyjnego druku zdjęć. Została zaprojektowana pod kątem wieloletniej eksploatacji i idealnie wpasowuje się do środowiska pracy. Istotnymi usprawnieniami są wytrzymały podajnik oraz udoskonalona konstrukcja trzpienia, a dzięki intuicyjnej, dwukrokowej zmianie rolki można także znacząco ograniczyć przestoje. Dużą zaletą jest to, że możemy dostarczać użytkownikom kompletne rozwiązanie, obejmujące atramenty, papier oraz oprogramowanie Epson – w porównaniu do procesu pozyskiwania ich od różnych dostawców pozwala to zaoszczędzić cenny czas. To pożądane uzupełnienie oferty SureLab- powiedział Grzegorz Mencfel, Business Account Manager - LFP w Epson Europe.

 

Ta komercyjna drukarka fotograficzna zapewnia druk w wysokiej jakości przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji – niezależnie od tego, czy używana jest samodzielnie, czy stanowi część wydajnej floty produkcyjnej.

Drukarka EPSON SureLab SL-D800 będzie dostępna od czerwca 2019 r.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Epson