Ploter HP DesignJet Z9+dr na targach FVF w Łodzi

 

XXII Targi
Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video
oraz Technologii Multimedialnych w Łodzi

  Targi FVF 2019

 

Targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi to najlepsza i niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć najnowszą drukarkę wielkoformatową HP do wydruków fotografii o najwyższej jakości - HP DesignJet Z9+dr z wbudowanym nożem wertykalnym. Koniecznie odwiedź nas na Expo-Łódź - stanowisko A29 w dniach 23-25.05.2019 i przekonaj się jakie możliwości ma to urządzenie.

Więcej informacji na temat znajdziesz tu.

 


 

HP DesignJet Z9+

Seria drukarek wielkoformatowych zaprojektowana do wykonywania wydruków o wysokiej rozdzielczości i obsługi nawet najbardziej skomplikowanych plików. Wyższa jakość przy mniejszej ilości atramentów. Twórz wydruki o fotograficznej jakości do 2,5 raza szybciej1 bez utraty jakości. O 20% krótszy czasy pracy przy przetwarzaniu końcowym wydruków dzięki pierwszej drukarce zawierającej zintegrowaną okrawarkę pionową.2 Nowe narzędzia na koncie HP Applications Center, które upraszczają przepływ pracy.3

 

ZACHWYT

Wysoka jakość, której można ufać. Zaimponuj najbardziej wymagającym klientom płynnymi przejściami i ostrymi detalami dzięki funkcji HP Pixel Control. Jasne atramenty są zbędne w przypadku nowych głowic drukujących HP 746 o wysokiej rozdzielczości do 2400 x 1200 dpi z technologią dual drop. Uzyskaj rozszerzoną gamę kolorów dzięki 9 atramentom pigmentowym HP, w tym fotograficznym RGB HP Vivid i wbudowanemu spektrofotometrowi.4

 

SZYBKOŚĆ

Pracuj bez opóźnień. Skróć nawet o 20% czasy pracy przy obróbce końcowej wydruku dzięki pierwszej drukarce zawierającej zintegrowaną okrawarkę pionową (trymer pionowy) V-Trimmer.2 Drukuj nawet o 2,5 raza szybciej1 bez utraty jakości przy użyciu głowic drukujących o wysokiej rozdzielczości i 2400 dyszach na cal. Spędzaj mniej czasu na zmianach nośników i regulacjach dzięki dwóm automatycznym podajnikom papieru w roli.2

 

PROSTOTA

Nowe narzędzia dla Ciebie. Z łatwością projektuj materiały od plakatów po banery i płótna, korzystając z HP Applications Center.3 Uzyskaj zdalnie widok i kontrolę, aby lepiej zarządzać środowiskiem produkcyjnym wydruków przy użyciu oprogramowania HP PrintOS.

 

 

HP DesignJet Z9+

HP DesignJet Z9+dr

 


 

Dostępne modele HP DesignJet Z9+:

 

HP DesignJet Z9⁺ 24-in Postscript Printer (W3271A)   HP DesignJet Z9+ PostScript 24"
format: 610 mm, 9 atramentów pigmentowych,
samoszyfrujący dysk twardy 500 GB, spektrofotometr
  Kup teraz
         
HP DesignJet Z9⁺ 44-in Postscript Printer (W3272A)   HP DesignJet Z9+ PostScript 44"
format: 1118 mm, 9 atramentów pigmentowych,
samoszyfrujący dysk twardy 500 GB, spektrofotometr
  Kup teraz
         
HP DesignJet Z9⁺ dual roll 44-in Postscript Printer with Vertical Trimmer (X9D24A)   HP DesignJet Z9+dr PostScript 44" z okrawarką V-Trimmer
format: 1118 mm, 9 atramentów pigmentowych, samoszyfrujący dysk twardy 500 GB,
dwa automatyczne podajniki rolkowe, automatyczna obcinarka pozioma i pionowa, spektrofotometr
  Kup teraz

 


 

  1
Rewelacyjna jakość
Zaimponuj wszystkim dzięki płynnym przejściom
za pomocą HP Pixel Control i bez użycia jasnych
atramentów i dzięki głowicy drukującej HP 746
z technologią dual drop.
2  
Wyższa jakość, szybciej
Ciesz się drukiem do 2,5 razy szybciej, bez utraty
jakości, ¹ i skróć czas przetwarzania z pierwszym
zintegrowanym trymerem pionowym V-Trimmer.²
  3
Praca stała się prostsza
Z łatwością twórz treści i przesyłaj zlecenia
za pomocą HP Applications Center.³

 


 

Obejrzyj film:
 

introducing HP DesignJet Z6 i Z9

 

Ploter HP DesignJet Z9+ - first installation print

 


HP logo

 

 

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


 

1 Na podstawie wewnętrznych testów HP. Nawet 2,5 raza szybsze drukowanie w porównaniu z drukarkami fotograficznymi serii HP DesignJet Z3200. Możliwe różnice w zależności od trybu drukowania i typu nośnika.
2 Okrawarka pionowa i podwójne rolki w komplecie tylko z 44-calową drukarką PostScript® HP DesignJet Z9+dr z okrawarką V-Trimmer. Skrócenie czasu pracy przy przetwarzaniu końcowym nawet o 20% według wewnętrznych testów HP, w porównaniu z drukarkami serii HP DesignJet Z9+dr bez wbudowanej okrawarki pionowej.
3 Wymaga konta HP Applications Center, połączenia z internetem i podłączonego urządzenia umożliwiającego korzystanie z internetu. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hpapplicationscenter.com.
4 W drukarkach serii HP DesignJet Z9+ wbudowany jest spektrofotometr i1 firmy X-Rite. Dzięki ścisłej współpracy firm HP i X-Rite stworzono niezawodne rozwiązanie, wszechstronnie przetestowane, aby sprostać potrzebom klientów w zakresie łatwości, jakości i niezawodności użytkowania.
6 Listę certyfikowanych przez HP procesorów RIP można znaleźć na stronie: http://www8.hp.com/us/en/large-format-printers/designjet-printers/zseries-rips.html.

 


Poznaj markę: HP