Ploter HP DesignJet T125 + plecak HP

 

 

Tylko u nas!

Kup drukarkę wielkoformatową HP DesignJet T125,
i otrzymaj plecak na laptopa 15,6" HP ENVY Urban o wartości 349 zł
oraz rolkę papieru o dł. 50 metrów o szerokości 297-610 mm GRATIS.

Cały zestaw dostarczymy do Ciebie bezpłatnie.

Łącznie zyskujesz ok. 400 zł!

HP DesignJet T125

 

Czas trwania promocji:
5.08.2019 - 31.08.2019 lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym
działem urzadzeń wielkoformatowych: 12 411 94 96 wew. 4

 

Zobacz film!

Film

 


 

HP DesignJet T125
Wielkoformatowe drukarki do zadań specjalnych

Oszczędzaj miejsce, czas i pieniądze, korzystając z kompaktowego plotera z wbudowanym modułem Wi-Fi, który umożliwia natychmiastowe wydruki. Przyspiesz proces drukowania materiałów w formacie PDF. Drukuj za pomocą smartfona, korzystając z aplikacji HP Smart.2 Zyskaj wysoką jakość oraz szybkość. Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.


Idealnie dopasowane – zarówno do Twojego biura, jak i budżetu

Oszczędzaj miejsce, umieszczając najmniejsze na świecie plotery dokładnie w tym miejscu biurze, do którego najlepiej pasują.1 Oszczędzaj czas poprzez natychmiastowe łączenie i drukowanie dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Oszczędzaj pieniądze, drukując we własnym zakresie przy użyciu ploterów HP DesignJet o najbardziej przystępnej cenie.2


Radykalnie proste rozwiązanie – od konfiguracji po wydruki
 
Przyspiesz proces druku materiałów w formacie PDF dzięki darmowemu oprogramowaniu HP Click. Zyskaj bardzo łatwy dostęp do swoich plików umieszczonych w folderach w chmurze i drukuj je za pomocą smartfona, korzystając z aplikacji HP Smart. Zaimponuj swoim klientom świetnie zaprojektowanymi plakatami, korzystając z darmowej i intuicyjnej aplikacji HP Poster Web.


Jakość rozwiązań HP DesignJet – od marki cieszącej się największym zaufaniem3

Odpowiadaj na oczekiwania klientów dzięki szybkim wydrukom w wysokiej jakości w formacie A1/D w zaledwie 45 sekund. Osiągnij idealne dopasowanie kolorów zarówno w przypadku małoformatowych, jak i wielkoformatowych wydruków dzięki wbudowanemu podajnikowi arkuszy A3/A4. Pokaż swoje pomysły za pomocą wyrazistych zdjęć i ostrych linii na standardowym papierze do wszystkich zastosowań, korzystając z atramentów HP Bright Office.

 

HP DesignJet T125  

HP DesignJet T125 24" (5ZY57A)

Oszczędzaj miejsce, czas i pieniądze, korzystając z kompaktowego plotera z wbudowanym modułem Wi-Fi, który umożliwia natychmiastowe wydruki. Przyspiesz proces drukowania materiałów w formacie PDF. Drukuj za pomocą smartfona, korzystając z aplikacji HP Smart.2 Zyskaj wysoką jakość oraz szybkość.

    Kup teraz

 


 

Plecak HP ENVY Urban 15,6″

Twoja następna podróż wymaga plecaka, który zapewni pełną ochronę. Torba ta została stworzona z myślą o lepszej organizacji laptopa i akcesoriów podczas podróży, oraz o potrzebach zapracowanych w osób dojeżdżających do pracy.

 

Kup teraz

  Plecak HP 3KJ72AA

 


Minimalistyczny wygląd. Maksymalna trwałość.
Wygodne podróżowanie dzięki smukłej konstrukcji, wykonanej z dbałością o szczegóły, odpornej na czynniki atmosferyczne z uchwytami z naturalnej skóry.

Szybka odprawa przez ochronę lotniska
Bardzo miękka przegródka na laptop o przekątnej ekranu 15,6″, zgodna z wymogami TSA (Transportation Security Administration), umożliwia sprawną odprawę na lotniskach.

Ulepszona konstrukcja, lepsza organizacja i dostępność.
Chroń swoje urządzenia i niezbędne akcesoria w innowacyjnych przegródkach, między innymi w twardym etui na okulary przeciwsłoneczne.

Zabezpieczenie poufnych informacji
Zabezpieczona przed czytnikami RFID bezpieczna kieszeń chroni dane kart kredytowych przed złodziejami.

Pełen spokój w każdych warunkach atmosferycznych
Wbudowana warstwa przeciwdeszczowa oraz wodoodporne, blokowane suwaki chronią sprzęt przed czynnikami atmosferycznymi i zapewniają większe bezpieczeństwo.

Wygodne podróże samolotem
Łatwe mocowanie do wózka na bagaż ułatwia transport na lotnisku.

Bardzo miękka kieszeń. Najwyższe bezpieczeństwo tabletu.
Bardzo miękka wyściółka kieszeni zapewnia ochronę tabletu przed uderzeniami, zarysowaniami i otarciami.

 

 

1   2
     
3   4

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


 

Przegląd

1
Najmniejsza ilość zajmowanego miejsca na podstawie konkurencyjnych rozwiązań o porównywalnych rozmiarach i funkcjach według stanu na luty 2019 r.

2
W porównaniu z innymi ploterami HP DesignJet serii T według stanu na luty 2019 r.

3
Wśród osób decyzyjnych w mikro- i małych przedsiębiorstwach w porównaniu z innymi markami wielkoformatowych drukarek technicznych. Na podstawie wyników badania LFD Brand Health Study przeprowadzonego przez LightSpeed według stanu na styczeń 2019


Poznaj markę: HP