EPSON SureLab SL-D800 - testuj z nami

 

Zobasz Epson SureLab SL-D800 w naszym Showroom'ie

Nasz SHOWROOM to jedyne takie miejsce gdzie możecie Państwo na żywo porównać wiele systemów druku. Dysponyjemy ploterami wielkoformatowymi wszystkich liczących się producentów. Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny i fachowców, którzy pomogą w doborze optymalnego rozwiązania do Państwa potrzeb.

Od dziś można zobaczyć i przetestować kompaktową drukarkę fotograficzną dla profesjonalistów
Epson SureLab SL-D800

Umów się na spotkanie z naszymi specjalistami, czekamy na Ciebie!

Centrum Papieru - SHOWROOM
ul. Wolska 2c, Kraków
tel.: 12 4119496 wew. 4

 


 

Kompaktowa drukarka fotograficzna dla profesjonalistów
EPSON SureLab SL-D800

Komercyjna drukarka fotograficzną, która została opracowana z myślą o zakładach fotograficznych i tych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność związaną z drukowaniem o nowe usługi przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko. Idealnie sprawdzi się ona w firmach i punktach zajmujących się produkcją zdjęć, prywatnych zakładach fotograficznych, minilabach, punktach ksero, u fotografów okolicznościowych i w fotobudkach, a także firmach, które potrzebują drukować wysokiej jakości materiały w szerokiej gamie nośników i w różnych formatach.   EPSON SureLab D800


Aby umożliwić rozszerzenie zakresu działalności użytkowników oraz sprostać zmieniającym się i coraz większym potrzebom klientów, model EPSON SLD800 został zaprojektowany z myślą o obsłudze różnorodnych nośników. Drukarka może drukować na błyszczącym, satynowym, perłowym lub matowym papierze w rolkach o szerokości od 89 do 210 mm i długości od 50 do 1000 mm. Wśród zalet drukarki wymienić też można imponującą szybkość produkcji 360 zdjęć (15 x 10 cm) na godzinę i wysoką jakość druku, a także szeroką przestrzeń kolorów, głębokie czernie oraz znakomity, wysoki połysk wydruków.

 

EPSON SureLab SL-D800 EPSON SureLab SL-D800 EPSON SureLab SL-D800

 

Na niski koszt eksploatacji modelu SureLab D800 składają się długi czas eksploatacji bez serwisowania oraz niewielkie wymagania konserwacyjne. Pozwala to zwiększyć produktywność i umożliwia użytkownikom oferowanie klientom usług na wysokim poziomie. Ponadto dzięki zaawansowanemu zarządzaniu nagrzewnicą i wentylatorem w trybie uśpienia pobór mocy i poziom hałasu zostały znacząco obniżone. Zwiększona ekonomiczność sprawia, że to niedrogie urządzenie SL-D800 staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań w branży komercyjnego drukowania zdjęć.

 

EPSON SureLab SL-D800 EPSON SureLab SL-D800 EPSON SureLab SL-D800

 

Ta komercyjna drukarka fotograficzna zapewnia druk w wysokiej jakości przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji – niezależnie od tego, czy używana jest samodzielnie, czy stanowi część wydajnej floty produkcyjnej.

 

 


Poznaj markę: Epson