Nowości ploterowe Epson SureColor

 

Zwiększaj wydajność dzięki elastyczności wyboru kartridży

Przedstawiamy drukarki wielkoformatowe SureColor SC-T2100 (24-calowa), SC-T3405(N) (24-calowa)SC-T5405 (36-calowa). Wyjątkowa jakość druku 4-kolorowego, niskie koszty eksploatacji i elegancka konstrukcja sprawiają, że jest to idealny wybór, jeśli chodzi o profesjonalne drukarki w wielu branżach i sektorach. Od przyciągających wzrok promocji w handlu detalicznym po bardzo szczegółowe rysunki techniczne - wielkoformatowe drukarki SureColor SC-T wyznaczają nowe standardy niezawodności i jakości.
 


 

HP 1  

Handel detaliczny
Idealne w przypadku promocji w punktach sprzedaży (POP) w ruchliwych środowiskach handlowych i supermarketach dzięki większej szybkości drukowania i opcji druku wysokonakładowego przy użyciu nowych kartridży o pojemności 700 ml.

     
HP 2   Architekci i inżynierowie
Wysokiej jakości wydruki sprawiają, że te modele świetnie nadają się do przygotowywania dokumentów CAD i technicznych, danych GIS oraz map.

 

 


 

 

HP 2  

Administracja publiczna i samorządy miejskie
Nowe, niezawodne drukarki wielkoformatowe zapewniają niski koszt eksploatacji oraz wysoką jakość i trwałość druku na potrzeby planowania oraz prowadzenia prac projektowych i działań związanych z zarządzaniem miastem.

     
HP 2   Użytkownicy biurowi
Elegancka i kompaktowa konstrukcja, pasująca nawet do najmniejszych przestrzeni roboczych. Niski całkowity koszt posiadania jest niezwykle cenną zaletą dla firm rezygnujących z zewnętrznego druku wielkoformatowego na rzecz własnych urządzeń. Łączność za pośrednictwem sieci Wi-Fi umożliwia drukowanie z każdego miejsca z poziomu urządzenia mobilnego i zgodnych aplikacji.
     
     

 

 

Elastyczność
Atramenty pigmentowe odporne na działanie światła i wody umożliwiają drukowanie reklam bez marginesów do krótkotrwałego użytku na zewnątrz. To idealne rozwiązanie do zastosowań graficznych, ponieważ wydruki nie wymagają dodatkowego wykończenia. Nasza oferta kartridży z atramentami pigmentowymi (110/350/700 ml) zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę i elastyczność w przypadku zmiany wymagań związanych z drukowaniem.


Wydajność
Nowe kartridże o pojemności 700 ml do urządzeń T5405 i T3405, oznaczają, że można obniżyć całkowity koszt eksploatacji (TCO) i zmniejszyć liczbę interwencji podczas druku wysokonakładowego, co przekłada się na niższe koszty druku niż w przypadku mniejszych opakowań. Dzięki wprowadzeniu trybu roboczego można obecnie drukować banery i plakaty w ciągu zaledwie 24 sekund.


Łączność
Dzięki możliwości podłączenia istniejącej biznesowej drukarki atramentowej firmy Epson do urządzeń SC-T3405(N) i SC-T5405 wystarczy tylko zeskanować dokumenty w formacie A4/A3, aby powiększyć je aż do formatu A0 w zależności od potrzeb.


Trwałość
Solidna konstrukcja tych trzech nowych modeli przekłada się na ich większą trwałość, niezależnie od zastosowania. Podobnie jak inne drukarki z tej serii modele są wyposażone w elementy zapewniające ochronę przed zanieczyszczeniami i kurzem oraz objęte dwuletnią gwarancją z naprawą na miejscu (dotyczy również głowicy drukującej PrecisionCore).
 


 

Ploter EPSON SureColor SC-T2100 (610mm)

  • Biurkowa 24-calowa drukarka techniczna
  • Ekonomiczna, podstawowa drukarka wielkoformatowa o najmniejszych wymiarach na rynku drukarek technicznych.
  • Niskie koszty
  • Technologia kontrolująca stan dyszy
 
     

Ploter EPSON SureColor SC-T3405 (610mm)

  • Wszechstronna 24-calowa drukarka techniczna dla profesjonalistów potrzebujących niezawodności, oszczędności oraz wysokiej jakości i precyzji drukowania
  • Wkłady atramentowe o dużej wydajności
  • Model ze stojakiem lub bez stojaka
 
     

Ploter EPSON SureColor SC-T5405 (914mm)

  • 36-calowa drukarka techniczna dla profesjonalistów potrzebujących niezawodności, oszczędności oraz wysokiej jakości i precyzji drukowania
  • Wkłady atramentowe o dużej wydajności
  • Drukarka wolnostojąca ze stojakiem
 

 


EPSON

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 


Poznaj markę: Epson