Showroom - testuj z nami urządzenia!


Nasz Showroom ploterowy to stała ekspozycja rozwiązań druku wielkoformatowego. Pozwala na przetestowanie produktów większości producentów przed zakupem i dobranie odpowiedniego rozwiązania.

Nasza firma umożliwia osobiste zapoznanie się z ploterami. Jako specjaliści w tej dziedzinie oraz zapaleni miłośnicy tematu fotografii i przetwarzania obrazu, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem w praktycznym użytkowaniu tego typu urządzeń.

 

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU!

  • Służymy pomocą w organizacji całego systemu druku: od maszyny, poprzez obsługę, dobór odpowiedniego monitora oraz urządzeń dodatkowych typu trymery i obcinarki papieru.
  • Pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i papiery niezbędne do realizacji Państwa potrzeb
  • Wyjaśnimy, jak zarządzać swoim studiem, by przynosiło spodziewane efekty.

 

 

DLA KOGO?

To właściwe miejsce dla fotografów, grafików, instytucji o charakterze galeryjnym czy firm z branży reklamowej. Służymy radami w doborze sprzętu odpowiedniego do realizacji Państwa najbardziej wymagających projektów. Pracownicy wyspecjalizowani w dziedzinie ploterów CAD/GIS wspomogą Państwa w doborze urządzeń wspomagających procesy twórcze i projektowe.

 

TO WASZE MIEJSCE!

Wiemy, że podjęcie decyzji o kupnie wiąże się z wieloma wątpliwościami. Zakup poprzedzony wiedzą i osobistym kontaktem, upewni Państwa w wyborze oraz oszczędzi zbędnych problemów.

 

 

  Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszymi specjalistami! Czekamy na Ciebie!  

 

  Centrum Papieru
ul. Wolska 2c, Kraków
tel.: 12 411 94 96