Kup papier Double A, odbierz podkładkę pod mysz!

Co łączy papier A4 Double A Premium i podkładkę pod mysz firmy Fellowes? Nasza nowa promocja!

 

Kup 35 ryz papieru A4 Double A Premium, a otrzymasz w prezencie komfortąwą, dla twojego nadgarstka, podkładkę pod mysz od firmy Fellowes

 • Zamówienia łączą się ze sobą.
 • Możesz złożyc dowolną ilość zamówień.
 • Przysługuje jeden gratis na jednego klienta.
 • Promocja dotyczy klientów końcowych.

 

Double A Premium to papier o średniej gramaturze przeznaczony do drukowania profesjonalnych dokumentów premium, takich jak raporty czy prezentacje. Aby uzyskać najlepsze renderowanie tego typu dokumentów, drukarki potrzebują papieru klasy premium o odpowiedniej gramaturze i składzie. Nasz produkt zachowuje właściwą równowagę, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do druku o wysokim standardzie.

Papier Double A Premium - Właściwy wybór. Najlepszy wybór!

 • Gładka powierzchnia
 • Ostre i wyraźne wydruki
 • Dwustronny

 

 

Double A to marka papieru premium znana z wysokiej jakości, doskonałej wydajności i zrównoważonego rozwoju. Arkusze papieru Double A mają 30 milionów włókien na gram, co jest unikalną cechą, która zapewnia wiele korzyści w całym zakresie.

Double A (1991) Public Company Limited - firma została założona w 1991 roku, a zlokalizowana jest na centralnych równinach Tajlandii w prowincji Prachinburi. Młyn rozpoczął działalność w 1995 roku i aktualnie produkuje 600 000 ton papieru. Strategicznie położony 140 km od Bangkoku i 130 km od Laem Chabang Seaport, młyn Double A jest zbliżony zarówno do zrównoważonego źródła drewna, jak i ogromnego zbiornika wody deszczowej o pojemności 36 milionów metrów sześciennych, aby utrzymać ciągłą produkcję masy celulozowej i papieru. Szeroka gama produktów firmy rozciąga się od doskonałych papierów wielkoformatowych po innowacyjne produkty piśmienne i papiery o najwyższej jakości.

Papier premium do druku dwustronnego marki Double A, wprowadzony w 2000 roku, był pierwszym papierm przeznaczonym dla klientów indywidualnych i przez 10 kolejnych lat był wiodącą marką w Tajlandii, dzięki swojej jakości i konsekwentnemu innowacyjnemu programowi komunikacji marketingowej. Częścią tego programu było opracowanie sloganu "No Jam... No stress", który był przekazywany zarówno w środkach masowego przekazu, jak i w kampaniach sklepowych, tworząc świadomość marki Double A i przenosząc produkt z kategorii zwykłęgo towaru do kategorii markowych produktów. W tym procesie Double A wspiera trwałe relacje z konsumentami oparte na zaufaniu, jakości, łatwości użytkowania, dostępności i zrównoważonych praktyk środowiskowych firmy oraz wkładzie w społeczności.

Osobowość marki Double A podnosi produkt do wyższej kategorii niż tylko papier do kopiowania. Double A to Premium, Smart, Cosmopolitan, Witty, Reliable, Innovative i Professional - wszystko, czego chcą i potrzebują pracownicy biurowi na całym świecie. Zaufana marka i innowacyjny marketing Double A sprawiają, że ​​uśmiechy pojawiają się na twarzach wszystkich użytkowników papieru.

Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, osobiste i profesjonalne oczyszczacze powietrza oraz akcesoria do urządzeń mobilnych.

Podkładka żelowa pod mysz fotograficzna Fellowes - szewron

 • Wykonana z przezroczystego materiału z abstrakcyjnym nadrukiem pod żelem
 • Łatwa do czyszczenia, miła w dotyku powierzchnia
 • Podkładka żelowa pomaga utrzymać nadgarstek w prawidłowej pozycji w trakcie pracy przy komputerze
 • Antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się podkładki po powierzchni biurka
 • Antybakteryjna powłoka Microban® zapobiega rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii i zarazków

 

 

Promocja trwa od 07.10.2021 do 31.10.2021, lub do wyczerpania puli prezentów


Poznaj markę: DoubleA