Nowość od Epson: Plotery SC-P8500D i SC-T7700D

 

Firma Epson, ogłosiła wprowadzenie nowej linii drukarek wielkoformatowych, obejmującej dwa modele o szerokości 1118mm: SC-T7700D przeznaczony jest dla branży technicznej i rynku POS, SC-P8500D do produkcji plakatów i zdjęć.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom i nowej stylistyce, urządzenia z łatwością wpasują się w praktycznie każde środowisko pracy. Dzięki płaskiemu tyłowi, można je ustawić bezpośrednio przy ścianie, natomiast płaska powierzchnia u góry może służyć jako blat roboczy. Wszystkie istotne elementy zostały umieszczone z przodu, w dobrze dostępnym miejscu, dzięki czemu praca jest prosta i wygodna. Intuicyjny interfejs, wyjmowany kosz na wydruki i materiały eksploatacyjne – to wszystko jest w zasięgu ręki użytkownika, bez potrzeby przestawiania drukarki

Wydajność została zoptymalizowana dzięki 2,64-calowej głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, technologii kropli o zmiennej wielkości i technologii weryfikacji dysz. Nowa, uproszczona funkcja automatycznego ładowania rolek ułatwia instalację nośnika w połączeniu z automatycznym przełączaniem nośników między rolami, a opcjonalny Production Stacker umożliwia składanie wydruków nawet z dwóch całych rolek.

Bezpieczne drukowanie jest zapewnione dzięki szerokiej gamie udoskonalonych funkcji IT i zabezpieczeń. Bezpieczna komunikacja z uwierzytelnianiem sieci, ochroną danych i kontrolą dostępu do urządzeń oznacza, że ​​można chronić wysoce poufne dokumenty. Obsługa Open Platform umożliwia klientom współpracę z niezależnymi dostawcami oprogramowania w celu dostosowania ich rozwiązań drukowania, a aplikacje do centralnego zarządzania i śledzenia, takie jak PORT Cloud Solution firmy Epson i narzędzia programowe, umożliwiają centralne zarządzanie zagrożeniami zewnętrznymi, dzięki czemu drukarki te są idealne dla firm komercyjnych.

Ploter Epson SC-T7700D

Model SC-T7700D został zaprojektowany dla firm architektonicznych, inżynieryjnych i budowlanych (AEC) tworzących szczegółowe i precyzyjne plany i rysunki CAD, a także dla sprzedawców detalicznych, którzy muszą produkować plakaty w punktach sprzedaży (POS), które dokładnie odwzorowują kolory logo. Firmy z sektora rządowego i publicznego, których pracownicy znajdują się w różnych lokalizacjach, również skorzystają z funkcji zabezpieczeń wysokiego poziomu. 6-kolorowy zestaw atramentów Ultrachrome XD3 wykorzystuje nowy czerwony atrament, który zapewnia żywą głębię kolorów oraz wyraźne, ostre linie.

Tom Owers, Pro Graphics Product Manager w Epson UK, powiedział: „SC-T7700D oferuje w pełni zintegrowane rozwiązanie do drukowania z wydajnym drukowaniem, inteligentnymi funkcjami i łatwą obsługą przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dokumentów”.

Ploter Epson SC-P8500D

Model SC-P8500D został zaprojektowany z myślą o produkcji plakatów o dużym nakładzie i punktach kserograficznych oferujących wielkoformatowe drukowanie zdjęć również w ramach samoobsługi. 6-kolorowy zestaw atramentów UltraChrome Pro6 oferuje matową i fotograficzną czerń, a także nowy szary atrament zapewniający płynne przejścia tonalne i mniejszą ziarnistość.

Owers kontynuuje: „Nasi klienci w tej dziedzinie potrzebują niskich kosztów eksploatacji, dużej szybkości produkcji i łatwej obsługi drukarki. W połączeniu z doskonałą jakością obrazu i niewielkimi rozmiarami, SC-P8500D jest idealną propozycją”.


Poznaj markę: Epson