Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Canon

Drukuj więcej
  • Oryginalne tusze atramentowe firmy Canon generuje wydruki średnio o 35% lepszej jakości niż alternatywne kasety z atramentem. Nie musisz tak często wymieniać zbiorników z atramentem, a stosunek jakości do ceny jest doskonały.

 

Bardziej niezawodne wydruki
  • Oryginalny atrament firmy Canon jest niezawodny, więc drukowanie nie jest tak stresogenne. Wkłady z atramentem nie pękają, nie przeciekają i nie ulegają awariom, dzięki czemu nie uszkodzą wewnętrznych elementów drukarki.

 

Bardziej spójne wydruki
  • Oryginalny wkład atramentowy firmy Canon gwarantuje spójną jakość wydruków za każdym razem. Każdy wydruk będzie bardzo wyraźny, pozbawiony niechcianych smug i linii, a kolory będą intensywne.

Znakomita jakość druku
  • Po wymianie tonera na oryginalny toner firmy Canon urządzenie jest praktycznie nowe.
  • Oryginalne tusze, tonery i papier firmy Canon zaprojektowano z myślą o pracy w idealnej harmonii z drukarką firmy Canon. Cechuje je dobra cena, wysoka jakość i niezawodność.
Potrzebujesz pomocy w znalezieniu tuszu?
 
Atrament w opakowaniu z papieru kartonowego

Fałszywe hologramy nie zmieniają koloru lub jego zmiana jest tylko nieznaczna, gdy oglądamy hologram pod różnym kątem. Ich kolor lub rozmiar na opakowaniu jest często niewłaściwy bądź są one niechlujne, uszkodzone lub rozmyte.

Oto niektóre oryginalne tuszę w kartonowych opakowaniach:

 

Atrament w opakowaniu z tworzywa sztucznego

Europejskie plastikowe opakowania dla drukarek atramentowych lub blistry z wieloma opakowaniami mogą nie mieć unikatowych hologramów. Aby wykryć fałszywe produkty, zwróć uwagę na logo firmy Canon, które może być rozmyte lub ma nieprawidłowy kolor, czcionkę lub rozmiar. Ponadto opakowanie może również zawierać błędy pisowni lub wyglądać tak, jakby zostało ponownie zaklejone, ponownie użyte lub naruszone.

Posiadamy duży wybór tuszy w takiego typu opakowań, oto niektóre z nich:

 

Opakowanie kasety z tonerem

Kupując kasetę firmy Canon, sprawdź, czy na opakowaniu znajduje się hologram z technologią zmiany kolorów oraz logo „Genuine” (Oryginalne) firmy Canon. Sformułowanie „do produktów firmy Canon” nie oznacza, że kaseta jest oryginalną kasetą firmy Canon.

Wszystkie dostępne tonery firmy Canon znajdziesz na naszej stronie internetowej, tu przedstawiam niektóre z nich:


Poznaj markę: Canon