Nowość! Drukarka fotograficzna Epson SL-D1000

 

Modele SL-D1000/SL-D1000A oferują nowe funkcje i ulepszenia w porównaniu do swojego poprzednika, SL-D800, takie jak drukowanie dwustronne, które można wykorzystać na przykład do fotoksiążek. Dzięki tym drukarkom sklepy fotograficzne i inni dostawcy usług fotograficznych, a nawet fotografowie imprez rozszerzają swoją ofertę. Ale urządzenia te są również bardzo atrakcyjne dla punktów ksero, sklepów papierniczych, firm cateringowych i innych, którzy regularnie potrzebują zdjęć lub druków fotograficznych.

Nowe Epsony są szczególnie atrakcyjne dla firm, które chcą zwiększyć sprzedaż w produkcji zdjęć. Interesujące i współczesne jest również to, że atrament jest w saszetkach, co zmniejsza ilość odpadów i miejsca.

 

Wraz z nowym SureLab SL-D1000 i w dużej mierze identycznym SL-D1000A z dodatkowym wyposażeniem, firma Epson wprowadza dwie drukarki fotograficzne, z których dostawcy usług fotograficznych i inne osoby mogą korzystać w celu optymalizacji produkcji zdjęć.

 

Oprócz prostej produkcji zdjęć drukarki oferują również dodatkowe możliwości, takie jak tworzenie spersonalizowanych fotoksiążek, kalendarzy i kartek. Ten segment rynku rozwija się nieprzerwanie od pewnego czasu. Ponieważ produkcja odbywa się również lokalnie, użytkownicy mają wgląd w wygenerowaną sprzedaż i mogą szybciej przetwarzać zamówienia.

Nowe SureLab charakteryzują się większą szybkością drukowania niż poprzedni model SL-D800, zarówno pod względem wydruków na godzinę, jak i wykonania pierwszego zdjęcia. Dostępny opcjonalnie podajnik dwustronny do automatycznego drukowania dwustronnego (kaseta na 100 arkuszy DIN A4) na SL-D1000 obsługuje towary arkuszowe i w ten sposób może obsługiwać również większe ilości wydruków. SL-D1000A jest już dostarczany z modułem dupleksu

 

SureLab SL-D1000 i SL-D1000A oferują wysoką elastyczność i wydajność. Nowe drukarki Epson umożliwiają także produkcję zdjęć drukowanych dwustronnie.

 

Żywotność urządzeń to do 400 000 wydruków w formacie 10 x 15 cm. Wkłady atramentowe zostały zastąpione torbami z atramentem firmy Epson o dużej pojemności (250ml.), dzięki czemu na jeden kolor dostępnych jest o 25% więcej atramentu niż w modelu SL-D800. Oznacza to mniej zmian wkładów i mniej przerw w drukowaniu.

Woreczki z atramentem generują również mniej odpadów niż tradycyjne wkłady, ułatwiając zarządzanie odpadami i inwentaryzację. Ulepszony system ogrzewania zapewnia zauważalnie cichsze drukowanie, a także zmniejsza zużycie energii.

 

Dwa modele SL-D1000 wykorzystują sześć atramentów w saszetkach, co minimalizuje straty.

 

Oba urządzenia oferują połączenia USB, LAN i WLAN, dzięki czemu klienci korporacyjni mogą cieszyć się większą swobodą podczas konfigurowania drukarki. Umożliwia to zdecentralizowaną konfigurację i obsługę urządzeń zdalnie z komputera PC. W ten sposób uproszczona jest również integracja, konserwacja i kontrola systemów druku. Ze względu na wyższą prędkość drukowania zużycie energii na wydrukowaną stronę jest jeszcze bardziej zmniejszone.

Wszystkie te funkcje mieszczą się w obudowie, która jest o 13% mniejsza i około 24% lżejsza niż SL-D800 (SL-D1000). Ułatwia to transport drukarki i obsługuje firmy, które chcą mieć lokalizację niezależną od lokalizacji. Przestrzeń wymagana dla takiego urządzenia jest również dodatkowo zmniejszona.

 

Inne nowe funkcje obejmują zintegrowaną tacę wyjściową i wyświetlacz LCD dla lepszej użyteczności i podglądu stanu drukarki.

 

Najważniejsze cechy

 • Drukowanie dwustronne z zachowaniem standardowego druku jednostronnego (rolka 65 m)
 • Kaseta na 100 arkuszy A4 do automatycznego drukowania dwustronnego w modelu SL-D1000A (opcjonalnie w przypadku SL-D1000)
 • Niewielkie wymiary i niska waga
 • Wi-Fi i LAN oprócz dotychczasowego interfejsu USB
 • Zintegrowany system woreczków z atramentem – 25% większa ilość atramentu
 • Wyświetlacz LCD
 • Dwukrotnie większa trwałość drukarki
 • Większa szybkość drukowania (385 wydruków na godzinę, 15 x 10 cm)
 • Zintegrowana taca odbiorcza (model D1000A)
 • Nowy system ogrzewania
 • Epson Cloud Solution PORT

Poznaj markę: Epson