Urządzenia wielofunkcyjne HP PageWide XL Pro

Firma HP zaprezentowała nowe urzadzenia wielofunkcijne serii PageWide XL Pro - 5200 i 8200

Urządzenie wielofunkcyjne HP PageWide XL Pro 5200 - rozszerz działalność o nowe zlecenia z krótkim terminem realizacji dzięki możliwościom natychmiastowego drukowania.

Reaguj od razu na zapytania klientów dzięki prędkości drukowania do 20 stron A1 na minutę. Drukuj na planszach, kartonie i papierze oraz rozszerz swoją ofertę o drukowanie dwustronnych plakatów detalicznych z krótkim terminem realizacji. Zapewnij sobie szybki zwrot z inwestycji i rozwiń swoją ofertę dzięki jednemu rozwiązaniu marki HP.

 

 

HP PageWide XL Pro 5200 pomoże Tobie:

  • Szybciej reagować na potrzeby klientów - prędkość do 20 stron D/A1 na minutę. 2-krotnie szybsza realizacja kompleksowych projektów druku wielkoformatowego dzięki drukowaniu zróżnicowanych materiałów wyjściowych.
  • Rozwijać swój biznes - skorzystaj z możliwości oferowania zarówno wydruków technicznych, jak i drukowania bieżących plakatów z grafiką, teraz również na jedno- i dwustronnych planszach i arkuszach.
  • Zwiększyć przychody i obniżyć koszty - szybki zwrot z inwestycji dzięki jednemu rozwiązaniu marki HP. Oszczędność do 50% na kosztach przygotowania i wykończenia.

Dane techniczne HP PageWide XL Pro 5200

 

 

Urządzenie wielofunkcyjne HP PageWide XL Pro 8200 - zdobądź nowe zlecenia krótkoterminowe dzięki najszybszej drukarce wielkoformatowej.

Reaguj od razu na zapytania klientów dzięki najszybszej drukarce wielkoformatowej i prędkości drukowania do 30 stron A1 na minutę. Drukuj na planszach, kartonie i papierze oraz rozszerz swoją ofertę o drukowanie dwustronnych plakatów detalicznych z krótkim terminem realizacji. Zyskaj jeszcze więcej dzięki niskim kosztom obsługi drukowania rysunków CAD/plakatów.

 

 

HP PageWide XL Pro 8200 zapewni:

  • Najszybszą odpowiedź na zapotrzebowanie, aby sprostać najbardziej napiętym terminom - prędkość do 30 stron D/A1 na minutę. 2-krotnie szybsza realizacja kompleksowych projektów druku wielkoformatowego dzięki drukowaniu zróżnicowanych materiałów wyjściowych.
  • Rozwój Twojej działalności - skorzystaj z możliwości oferowania zarówno wydruków technicznych, jak i drukowania bieżących plakatów z grafiką, teraz również na jedno- i dwustronnych planszach i arkuszach.
  • Atrakcyjne kompleksowe rozwiązanie - ciesz się niskimi kosztami eksploatacji dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP o pojemności do 3 litrów. Oszczędność do 50% na kosztach przygotowania i wykończenia.

Dane techniczne HP PageWide XL Pro 8200 

 


Poznaj markę: HP