Skanery HP do hybrydowych przestrzeni roboczych

Palo Alto, Kalifornia, 2 maja 2022 r. — Firma HP Inc. (NYSE: HPQ) ogłosiła dziś nowe urządzenia HP ScanJet Pro i Enterprise wyposażone w najbardziej zaawansowane i wyrafinowane oprogramowanie HP do skanowania przepływu pracy.

Seria HP ScanJet obejmuje trzy nowe, nowoczesne i bezpieczne urządzenia, dzięki którym skanowanie jest prostą i zintegrowaną częścią cyfrowego środowiska pracy. Gdy pracownicy wracają do nowo wymyślonych przestrzeni roboczych zaprojektowanych do współpracy, seria HP ScanJet umożliwia firmom wprowadzenie idealnie kompaktowego, inteligentnego urządzenia do przestrzeni biurowej, w której odbywa się praca.

Firmy na nowo wymyślają główny cel biura — przenoszą się z miejsca, w którym ludzie przychodzą do pracy, do miejsca, w którym ludzie przychodzą współpracować” — powiedział Premal Kazi, wiceprezes ds. zarządzania produktami i rozwiązaniami w dziale druku domowego i biurowego, HP Inc. „W ramach tego obserwujemy, jak firmy odchodzą od dużych centrów dokumentów, w których ludzie chodzą, aby drukować, kopiować lub skanować — do przestrzeni zespołów wyposażonych w odpowiednią technologię umożliwiającą produktywność i współpracę w czasie rzeczywistym. Nowe urządzenia HP ScanJet są nienagannie zaprojektowane z myślą o tych nowych środowiskach pracy i potrzebach”.

 

 

Nowe urządzenia HP ScanJet obejmują:

  • HP ScanJet Pro 3600 f1 : Zaprojektowane z myślą o dużych nakładach dziennych i bezproblemowej obsłudze, obsługujące do 1500 i 3000 stron dziennie, idealne dla małych firm, które potrzebują skanowania do szerokiej gamy zadań.
  • HP ScanJet Pro N4600 fnw1 : Stworzony, aby wspierać duże firmy z potrzebami skanowania dla wielu użytkowników, do 6000 stron dziennie. Ten skaner umożliwia elastyczne cyfrowe przesyłanie do poczty e-mail, sieci lub komputera za pośrednictwem sieci Ethernet lub Wi-Fi® wraz z kolorowym ekranem dotykowym.
  • HP ScanJet Enterprise Flow N6600 fnw1 : Stworzony do obsługi zaawansowanego, profesjonalnego skanowania o dużej objętości dla klientów korporacyjnych, którzy wymagają częstego skanowania do 8000 stron dziennie. Dzięki szybkiemu skanowaniu i oprogramowaniu HP Scan Premium klienci mogą z łatwością uzyskiwać doskonałe wyniki w zakresie obrazów oraz łatwo integrować i usprawniać zarządzanie dokumentami. Ponadto ScanJet Enterprise Flow obejmuje inteligentne przechwytywanie i klasyfikację dokumentów, aby pomóc wyodrębnić i uporządkować zeskanowane informacje oraz nowe możliwości wyróżniania, usuwania lub oznaczania zeskanowanych dokumentów.

Ponadto wszystkie nowe urządzenia oferują:

  • Skróty na pulpicie i spersonalizowane profile pomagają usprawnić przepływ pracy;
  • Automatyczne wykrywanie problemów z jakością skanowania w celu usunięcia pionowych smug;
  • Skanowanie wielu dokumentów i książek w celu wykrywania wielu dokumentów i spłaszczania zakrzywionych obrazów;
  • Sprawdzanie kodu rozruchowego i weryfikacja oprogramowania układowego pomaga zapobiegać złośliwym zagrożeniom;
  • Ekologiczny projekt wykonany w ponad 21% z plastiku pochodzącego z recyklingu.


Poznaj markę: HP