Więcej przestrzeni na Twoją twórczość dzięki Calibrite i SanDisk

 

Tylko przez ograniczony czas karta SanDisk 64GB Extreme PRO SD oraz etui na kartę Calibrite w prezencie przy zakupie wybranych produktów ColorChecker.


Profesjonalni fotografowie wiedzą
, że jeśli chodzi o dokładne barwy, muszą polegać na kolorach rejestrowanych w swoim aparacie. To, co widzisz na monitorze albo oglądasz na wydruku, ma być spójne! Gama produktów ColorChecker pomaga wyeliminować błędy zapisu kolorów podczas sesji i edycji zdjęć lub montażu wideo. Umieść wzorzec w kadrze, sfotografuj go lub sfilmuj, a podczas edycji użyj zdjęcia/klatki z wzorcem jako referencyjnym źródłem kolorów. Ta prosta czynność pozwoli uniknąć frustracji związanej z dokładnym zapsiem kolorów, a Ty zaoszczędzisz czas, zyskując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi obrazami.

Rozwiązania do zarządzania barwą ColorChecker zapewniają neutralny i idealnie zbalansowany standard kolorystyczny, dzięki czemu eliminujesz niepotrzebne i błędne korekty kolorystyczne podczas edycji.

Więcej przestrzeni na Twoją twórczość z kartą SanDisk Extreme Pro SD o pojemności 64 GB w ochronnym etui. Karta SanDisk to szybka karta UHS Class 3 o prędkości transferu danych do 170 MB/S – idealna do zdjęć seryjnych i wideo w 4K UHD. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej karty, czy chcesz tworzyć kopie zapasowe, kolejna karta przyda się każdemu!

Pospiesz się, oferta ograniczona czasowo!

 

 

W jakim terminie obowiązuje promocja?

  • Kwalifikowany produkt musi zostać zakupiony w dniach 11 kwietnia – 30 czerwca 2022 r.
  • Twoje zgłoszenie musi zostać wysłane do 31 lipca 2022 r.
  • Nie możemy przetwarzać wniosków przesłanych po wskazanym terminie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem tutaj.

 

Promocja obejmuje następujące narzędzia:

 

Kupiłem już kwalifikujący się do promocji produkt Calibrite ColorChecker. Jak mogę otrzymać kartę 64GB SD?

  • Wypełnij i prześlij formularz rejestracyjny znajdujący się tutaj, a po weryfikacji nasz zespół obsługi klienta wyśle Ci kartę SanDisk 64GB card oraz etui na karty Calibrite gratis.

 

Ile czasu upłynie, zanim otrzymam kartę 64 GB gratis?

  • Po przesłaniu formularza, nasz zespół obsługi klienta rozpatrzy Twoje zgłoszenie w ciągu 14 dni.
  • Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku karta 64 GB wraz z etui na karty marki Calibrite zostanie wysłana na wskazany adres. Dostawa może zająć do 14 dni roboczych.