Canon inspiruje społeczność grafików wielkoformatowych na targach FESPA 2022


W ramach tematu „Make It BIG” podczas targów w FESPA Berlinie 31 maja - 3 czerwca, firma Canon pomoże profesjonalistom zajmującym się grafiką wielkoformatową w "Make It Eye-Catching" (zrób to przyciągającym wzrok), udzielając im wskazówek, w jaki sposób mogą pozostawić trwałe wrażenie na swoich klientach, niezależnie od tego, czy chodzi o sam rozmiar, kolor, czy efekty specjalne czy personalizacja aplikacji. Aby pokazać odwiedzającym stoisko, jak "Make It Smart" (zrobić to sprytnie), demonstrujemy w pełni zautomatyzowane, kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia uczestnikom śledzenie zamówienia drukowania inspirujących aplikacji o wysokiej wartości od momentu przesłania do ostatecznej dostawy. Aby pokazać, co można osiągnąć dzięki temu procesowi, na stoisku będą mieli symulowany sklep detaliczny, w którym zaprezentują szereg aplikacji do druku produktu i jego opakowania, a także powiązane aplikacje POS i ekspozycje promocyjne. Odwiedzający będą zachęcani do dostrzeżenia możliwości "Make It Grow" (Spraw, aby się rozwijały) , przyglądając się, w jaki sposób mogą rozszerzyć swoją działalność na nowe rynki i obszary zastosowań, takie jak wystrój wnętrz lub ekspozycja i opakowania.

Canon na jednym ze stanowisc targowych zaprezentuje ploter imagePROGRAF TZ-30000 pokazując, jak szybko działające firmy pracujące w napiętych terminach mogą utrzymać szybką produkcję plakatów, rysunków CAD/GIS, renderów i map. Dzięki doskonałej obsłudze nośników na niepowlekanym lub lekkim papierze powlekanym ta solidna drukarka jest idealnym wyborem dla klientów z branży architektonicznej, inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej, a także profesjonalnych dostawców usług poligraficznych i punktów kserograficznych.

 

Aby dowiedzieć się więcej o imagePROGRAF TZ-30000, odwiedź naszą stronę klikając tutaj.


Reasumując 
o FESPA 2022, Mathew Faulkner, dyrektor ds. marketingu i innowacji na region EMEA, grupa druku wielkoformatowego, Canon Europe mówi: „Miej odwagę i aspiracje – to nasze przesłanie dla społeczności szerokoformatowej i istota naszej kampanii „Make It BIG” na tegorocznej FESPA. Obecnie obserwujemy coraz większą liczbę naszych klientów i potencjalnych klientów, którzy wykorzystują nowe możliwości w grafice wielkoformatowej, otwierając się na alternatywne źródła przychodów, nowe aplikacje i bardziej wydajne sposoby pracy, aby zrekompensować zmniejszone wolumeny podczas pandemii. Korzystamy z tej okazji, aby zaprezentować szeroką gamę naszej oferty technologicznej – mamy drukarkę na każdą kieszeń i wielkość operacji drukowania. Korzystając z nowych technologii i automatyzacji, możemy pomóc naszym klientom stać się jeszcze większymi i lepszymi, pozwalając im odnosić sukcesy dzisiaj i prosperować w przyszłości. Nadszedł czas, aby profesjonaliści z branży poligraficznej wykroczyli poza swoją strefę komfortu."


Poznaj markę: Canon