X-Rite przedstawia eXact 2


X-Rite Incorporated i Pantone LLC
, światowi liderzy w nauce i technologii kolorów, ogłaszają eXact™ 2, bezdotykowy ręczny spektrofotometr nowej generacji, zaprojektowany w celu połączenia przepływu atramentu, drukowania i pakowania w jednym urządzeniu. eXact 2 to pierwsze urządzenie do pomiaru koloru, które łączy się z pełnym ekosystemem narzędzi programowych, w tym z oprogramowaniem InkFormulation, pakietem ColorCert™ do kontroli jakości druku, cyfrowymi bibliotekami kolorów PantoneLIVE™, NetProfiler® do optymalizacji urządzeń oraz nową flotą X-Rite Link platforma zarządzania zapewniająca wgląd w czasie rzeczywistym w wydajność urządzenia. Wykorzystując opatentowaną, pierwszą w swoim rodzaju technologię kierowania wideo Mantis™ oraz interfejs z ekranem dotykowym typu „dwa dotknięcia lub mniej”, eXact 2 umożliwia operatorom dwukrotne szybsze i z większą dokładnością mierzenie i bezproblemową weryfikację wymagań klientów.

 

 

Technologia kierowania wideo Mantis

eXact 2 to pierwszy i jedyny spektrofotometr, który zapewnia zwiększoną dokładność pomiaru przy użyciu technologii kierowania wideo Mantis firmy X-Rite. Ta opatentowana technologia wykorzystuje kamerę o wysokiej rozdzielczości i wyświetlacz większy o 30%, aby ułatwić operatorom znalezienie dokładnego obszaru pomiaru. Operatorzy mogą oglądać, powiększać i zapisywać każdy obraz z łatką koloru do kontroli na ekranie urządzenia.


Bezproblemowa integracja przepływu pracy

eXact 2 ułatwia przechwytywanie danych o kolorze i bezproblemowo integruje się z ekosystemem oprogramowania X-Rite od specyfikacji kolorów, formuły atramentu i oprogramowania do kontroli jakości za pośrednictwem Wi-Fi. Wbudowane narzędzia do kontroli procesu dla kuchni farbowej i drukarni obsługują G7, PSO i Japan Color. Wbudowane funkcje oprogramowania obejmują X-Rite NetProfiler do optymalizacji urządzeń, oprogramowanie InkFormulation, ColorCert Suite do kontroli jakości druku i raportowania oraz PantoneLIVE do specyfikacji i komunikacji kolorów cyfrowych. Ta łączność umożliwia drukarkom i konwerterom spełnienie standardów jakości o 17% szybciej.

 

 

X-Rite Link

Każdy model eXact 2 jest wyposażony w nową platformę X-Rite Link, intuicyjny pulpit nawigacyjny oparty na chmurze, który zapewnia wgląd w wydajność urządzenia w czasie rzeczywistym. Z jednej centralnej lokalizacji klienci mogą weryfikować stan jednego lub całej floty urządzeń, konfigurować i dystrybuować aktualizacje oraz biblioteki i nie tylko. Dzięki inteligencji urządzeń X-Rite Link operatorzy mogą mieć pewność, że wszystkie urządzenia są w doskonałym stanie.


Inteligentny interfejs i ergonomiczna konstrukcja

eXact 2 ma nowy, regulowany, pochylany ekran dotykowy i łatwą w użyciu strukturę menu „dwa dotknięcia lub mniej”, co pozwala skrócić czas przeglądania menu i przyspieszyć szkolenie operatora. Funkcjonalność Digital Loupe zapewnia możliwość dynamicznego powiększania w celu uchwycenia i sprawdzenia właściwego miejsca bez pomiaru defektów wydruku i zapisania obrazu pomiaru. Ponadto eXact 2 umożliwia pomiary bezkontaktowe i może być używany do pomiaru mokrego atramentu, aby zminimalizować zanieczyszczenie, co zapewnia większą dokładność, mniej ponownych pomiarów i mniej odpadów podłoża.


Poznaj markę: X-Rite