Skanery firmy Epson zdobywają uznanie

Firma Epson otrzymała siedem nagród DataMaster Lab 2022 w wyniku rygorystycznych testów przeprowadzonych przez renomowaną niezależną firmę testującą DataMaster Lab, świadczącą o jakości i użyteczności produktów firmy Epson. Nagrody te są przyznawane, gdy cyfryzacja dokumentów nabiera tempa, wspierając zdalne i hybrydowe środowiska pracy oraz poprawiając przepływ pracy i bezpieczeństwo dokumentów.

Oceniane za wyższość w takich obszarach, jak „Najlepsza jakość obrazu”, „Najłatwiejszy w użyciu” i „Najlepsze wrażenia użytkownika”, produkty firmy Epson pokazują, że spełniają wymagania zarówno użytkowników, jak i potrzeb biznesowych.

 

 

Między innymi zwycięskie skanery to:

  • Epson DS-360W - Najlepszy stosunek jakości obrazu do rozmiaru pliku.
  • Epson DS-730N - Najlepszy stosunek jakości obrazu do rozmiaru pliku. Najlepsze wrażenia użytkownika.

Wiebke Bird, Epson Europe, mówi: „Cieszymy się, że nasze produkty zostały docenione przez tak szanowany i rygorystyczny ośrodek testowy, który weryfikuje wartość biznesową, jaką oferują te urządzenia oraz ich prostotę użytkowania w ramach przepływu pracy”.

Patrząc na jakość obrazu, Edward Bilson, DataMaster, mówi: „Większość producentów sprzętu do przetwarzania obrazu zapewnia środki do kompresji plików, co może zmniejszyć ich rozmiar – i koszty ich przechowywania – o dziesięciokrotnie lub więcej. Jednak jakość obrazów często może zostać utracona w dążeniu do jak najmniejszych plików. Zwycięzcami tej nagrody są skanery, które tworzą małe pliki PDF, które będą tanie w przechowywaniu w chmurze, a jednocześnie gwarantują wartość ich zawartości”.

Zapytany o zwycięzców w kategorii „Najlepsze wrażenia użytkownika”, Bilson mówi: „Skanery, które zdobyły tę nagrodę, mają szeroki i intuicyjny zakres funkcji i funkcji, a także bardzo dobrze radzą sobie z oryginałami – w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami w tych samych testach w Niezależne laboratorium DataMaster Lab. Użytkownicy tych zwycięskich maszyn będą bardziej wydajni!”


Poznaj markę: Epson