Nowe HP LaserJet Managed MFP E800/E700

PALO ALTO, Kalifornia, 19 lipca 2022 r. – Od nowa wyobrażając sobie doświadczenie biurowe, firmy resetują plany, aby zaspokoić nowe sposoby pracy. CIO i ITDM, których zadaniem jest tworzenie nowoczesnych i inspirujących środowisk pracy, wymagają odpowiednich technologii, aby umożliwić wydajną pracę szybko poruszającej się, cyfrowo wyposażonej siły roboczej.

Niedawna ankieta Morning Consult, zlecona przez HP, przeprowadziła ankietę wśród 1000 pracowników biurowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, aby dowiedzieć się, co najbardziej cenią (i czego najbardziej przegapili) w biurze. Okazuje się, że tak naprawdę brakowało im druku. W rzeczywistości 57% ankietowanych pracowników biurowych stwierdziło, że tęsknili za drukarką biurową częściej niż na darmowy lunch lub happy hour. 

Aby zaspokoić zapotrzebowanie na prawdziwe miejsce pracy przyszłości, firma HP Inc. (NYSE: HPQ) przedstawiła dziś serię HP LaserJet Managed E800/E700, nową ofertę drukarek wielofunkcyjnych, które wspierają i inspirują hybrydowych pracowników zorientowanych na produktywność. dzięki inteligentnym rozwiązaniom, które mogą przyspieszyć przepływ pracy.

„Ponieważ hybrydowy model pracy wciąż ewoluuje, CIO i działy IT nigdy nie stawały przed większymi wyzwaniami” — powiedział Carles Farre, Global Head of Print Services and Solutions, HP Inc. „Potrzebują inteligentnych drukarek z zaawansowanymi funkcjami, które usprawnią procesy robocze. Seria HP LaserJet Managed E800/E700 oferuje naszym klientom i partnerom handlowym eleganckie, w pełni konfigurowalne i łatwe w zarządzaniu portfolio, aby sprostać dzisiejszym celom w miejscu pracy i cyfryzacji — teraz i w przyszłości”.

 


Seria HP LaserJet Managed E800/E700 zapewnia:

 • Uproszczone przepływy pracy i zwiększona produktywność: Seria E800/E700 Flow oferuje kompleksowe rozwiązania przepływu pracy z nowymi funkcjami FLOW 2.0, w tym możliwością wprowadzania zmian bezpośrednio do treści na panelu sterowania (podświetlanie, redagowanie – nawet po prostu podpisywanie), a także dostosowywanie skróty. Innowacyjna technologia Reverse and Retry wykrywa i rozwiązuje problemy z podwójnym podawaniem i zacięciami papieru, pomagając utrzymać przepływy pracy na najwyższym poziomie.
 • Potężna, szybka wydajność: Szybciej zrób więcej; Szybkość drukowania do 70 str./min i prędkość skanowania dwustronnego 300 obr./min dzięki specjalnie zaprojektowanemu czterordzeniowemu procesorowi HP. Korzystając z technologii automatycznego wykrywania, klienci automatycznie oszczędzają czas dzięki zarządzaniu tonami i kolorami, wykrywaniu dwustronnego dokumentu i automatycznym funkcjom rozdzielania prac.
 • Elastyczna konstrukcja z możliwością dostosowania: nowoczesne projekty obejmują pięć kolorowych paneli pasujących do wystroju biura oraz rozwiązanie HP Flex Build zapewniające elastyczne konfiguracje spełniające różne potrzeby biznesowe.

 • Najbezpieczniejsze drukowanie na świecie: Niedawna ankieta Morning Consult, przeprowadzona na zlecenie HP, wykazała, że ​​67% ITDM uważa, że ​​prywatność i bezpieczeństwo w elastycznym środowisku pracy stały się bardziej złożone, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo drukarek. Dzięki rozwiązaniu HP Wolf Enterprise Security urządzenia z serii HP LaserJet Managed E800/E700 chronią, wykrywają i samoczynnie się naprawiają. W szczególności te nowe urządzenia obejmują funkcję Memory Shield™, która pomaga wykrywać złośliwe ataki na drukarkę i, jeśli zostaną wykryte, automatycznie się naprawia. Memory Shield™ wykorzystuje chronione sprzętowo rozwiązanie o nazwie Runtime Intrusion Detection do aktywnego skanowania pamięci pod kątem anomalii oraz XGuard CFI firmy Karambado monitorowania przepływu wykonywania oprogramowania sprzętowego drukarki w celu wykrywania potencjalnych ataków typu zero-day i zapobiegania im.
 • Wbudowany zrównoważony rozwój: obsługuje zerowe wylesianie i pomaga oszczędzać zasoby dzięki energooszczędnemu drukowaniu HP.

 

Seria HP LaserJet Managed E800:

 1. Optymalizuj wydajność: Czterordzeniowy procesor HP obsługuje funkcje takie jak FCOT (czas zakończenia pierwszej kopii), szybkie skanowanie i szybkość drukowania do 70 str./min.
 2. Technologia Flow nowej generacji: Flow oferuje automatyczne wykrywanie, edycję cyfrową na ekranie oraz skanowanie/wysyłanie do wielu miejsc docelowych; Szybkie skanowanie dwustronne do 300 ipm 4 i zwiększone prędkości OCR; Technologia odwracania i ponawiania dla wielu posuwów.
 3. HP Wolf Enterprise Security: Najsilniejsze w branży zabezpieczenia druku; HP Sure Start, aktywne monitorowanie systemu Memory Shield™, Inspektor połączeń i biała lista dla najbezpieczniejszego drukowania na świecie.
 4. Wbudowany zrównoważony rozwój: Energooszczędna konstrukcja spełniająca rygorystyczne kryteria standardów EPEAT Gold, Energy Star i Blue Angel.
 5. Ulepszone wrażenia użytkownika: Żywy i intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości WXGA przy 1280 x 800 dpi, modele Flow są wyposażone w pełnowymiarową klawiaturę
 6. Opcje panelu nowoczesny Design i Kolor: Współczesny design i pięć wyraźnych, łatwych w instalacji opcji paneli kolorowych, które pasują do wystroju nowoczesnego miejsca pracy.
 7. Lepsze zarządzanie: Szybsze uaktualnianie oprogramowania układowego i szybsze uruchamianie dzięki ulepszonym funkcjom, takim jak: HP Smart Device Services, HP Web JetAdmin i HP Command Center do zarządzania urządzeniami i flotą.
 8. Oryginalne materiały eksploatacyjne HP: Nieprzerwane drukowanie dzięki funkcji oszczędzania tonera. Opcje wkładów o dużej pojemności dla środowisk o intensywnym druku.


Dostępność

Seria HP LaserJet Managed E800 będzie dostępna w Ameryce Północnej 1 sierpnia, a rozszerzona dostępność w wybranych krajach Europy w październiku. Seria będzie kontynuowana w kolejnych krajach w tym i przyszłym roku. Seria HP LaserJet Managed E700 będzie dostępna w Ameryce Północnej we wrześniu, a w wybranych krajach Europy w październiku. Seria będzie kontynuowana w kolejnych krajach w tym i przyszłym roku.


Poznaj markę: HP