Nowość od firmy Epson - drukarka UV SureColor SC-V7000

Płaska drukarka wielkoformatowa LED UV SureColor SC-V7000 oferuje wyjątkową jakość obrazu i możliwość drukowania na szerokiej gamie materiałów. Model stworzono do drukowania przyciągających wzrok oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, ekspozycji okiennych, paneli reklamowych, opakowań, materiałów promocyjnych i produktów dekoracyjnych. Oferuje wszechstronny zakres zastosowań, co umożliwia firmom poszerzenie oferty produktów i pozwala osiągnąć najlepsze wyniki.

Wysoka jakość odbitek
Drukarka płaska UV zapewnia wyjątkową jakość druku i żywe kolory, ponieważ 10-kolorowy zestaw atramentów UltraChrome UV poprawia jakość wydruków, gwarantując niesamowite rezultaty. Biały atrament zapewnia wszechstronność przy drukowaniu na szerszej gamie produktów — zarówno jako baza dla kolorowych materiałów, jak i podczas tworzenia wydruków podświetlanych. Lakier również pozwala na wiele rozwiązań, ponieważ można go nakładać na cały obraz lub jako kolor spotowy, który ma uwydatnić określone tekstury i efekty.

Wydajność
SC-V7000 umożliwia drukowanie z dużą szybkością przy maksymalnej powierzchni drukowania, która wynosi 2,5 metra na 1,25 metra. Układ głowicy drukującej umożliwia jednoczesne drukowanie z dużą prędkością przy użyciu białego atramentu i lakieru, bez utraty wydajności.

Wszechstronność materiałów
Użytkownicy mogą drukować na szerokiej gamie materiałów o grubości do 80 mm, takich jak akryle, poliwęglany, PCV, szkło, aluminium, metal, poliester, płyta piankowa, styren, drewno i kamień. 4-strefowy system próżniowy zapewnia elastyczność w środowiskach produkcyjnych.

Użyteczność
Drukarka automatycznie dostosowuje wysokość głowicy drukującej w zależności od grubości materiału, a także posiada czujnik zderzenia, aby uniknąć potencjalnych awarii głowicy. Jonizator pomaga wyeliminować i zmniejszyć ładunek elektrostatyczny na materiale, dzięki czemu krople atramentu trafiają we właściwe miejsce, przez co druk nie traci na jakości.

 

Kluczowe cechy

  • Znakomita jakość druku: 10-kolorowy zestaw atramentów UltraChrome
  • Szybkie drukowanie: Jednoczesny druk nawet przy użyciu bieli, koloru i lakieru
  • Maksymalny rozmiar wydruku: 2,5 m x 1,25 m
  • Szeroka gama materiałów: Aby poszerzyć potencjał oferowanego produktu
  • Kompletne rozwiązanie firmy Epson: W tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie do druku


Poznaj markę: Epson