Wysokiej klasy papiery fotograficzne TECCO już w Polsce!

 

 

Papiery Tecco to specjalny wybór konfekcji FineArt, papierów szczególnie polecanych do portretu, jak i wyjątkowa kolekcja papierów wybranych przez fotografów.

Co ciekawe, możliwe jest zamówienie papierów o niestandardowych wymiarach, podobnie jak niestandardowych szerokości roli.

 

 

 

Tecco pokrywa zapotrzebowanie w każdym segmencie papierów fotograficznych.

Od typowych podłoży jak papier błyszczący, czy perłowy, po papiery barytowe, fine art czy nietypowe jak papier rastrowy. Jest to wyjątkowy papier w charakterystyczna kratkę, znaną dawniej z papierów labowych. Kratka wyczuwalna pod palcami separuje skórę od powszechni wydruku , dzięki czemu unikamy zostawiania tłustych śladów na wydruku. Papier rastrowy to papier wręcz wymarzony dla producentów fotoalbumów i fotoksiążek.

  

 Papier Tecco Portrait Silk Raster

Tecco Portrait Silk Raster

 

Innym z ciekawych podłoży jest papier Pearl Gloss Super. Ten rodzaj papieru zagości w waszych drukarkach wyjątkowo często. Papier Pearl Gloss Super cechuje najlepszy stosunek jakości do ceny.

Paczka 100 sztuk 10x15 nie przekroczy 37PLN! Wszystko to przy zachowaniu wysokiej jakości produktu. Oczywiście Pearl dostępny jest też w roli i arkuszach A3/A4 w równie atrakcyjnej cenie.

 

 Papier fotograficzny Tecco Pearl Gloss

Tecco Pearl Gloss Super

 

Flagowym papierem Tecco jest Luster, najczęściej kupowany papier fotograficzny Tecco na świecie o bardzo eleganckiej strukturze i wysokiej gramaturze.

 

 Papier foto Tecco Luster

Tecco Luster

 

W ofercie dla wymagających użytkowników, nie tylko luster święci triumfy. Tecco ma ofertę również w segmencie papierów barytowych, gdzie możemy wybierać z papierów Baryt, Baryt Ivory i Baryt Glossy. Co ciekawe, Baryt  Glossy z zachowaniem wysokich wymagań jakościowych i archiwalnych zaproponujemy w konkurencyjnej cenie.

 

 

Tecco Baryt Glossy

 

 

 

Tecco Baryt

 

Skąd jednak nasza pewność co do jakości papierów Tecco?

Stoi za tym oczywiście nasze doświadczenie, jak i kadra skłądająca się ze specjalistów w dziedzinie papieru, druku, fotografii i grafiki.

Jednak Skąd wiemy, że papiery oferują wysoką jakość archiwalną?

Jak sprawdzić czy wydrukowana fotografia przetrwa miesiące, lata czy dziesięciolecia?

Jedną z niewielu instytucji naukowych, testujących papiery poprzez program przyspieszonego postarzania (min wystawienie na wpływ światła UV, ozonu i wilgoci) jest Wilhelm Imaging Research. Na tej stronie można zapoznać się z testami większości uznanych marek producentów papierów, drukarek i ploterów.

Zapraszam do zapoznania się z testami papierów Tecco, które jednoznacznie wskazują na długowieczność wydruków wykonanych na tych papierach (http://www.wilhelm-research.com/Tecco/Tecco.html).

 Testy Tecco w Wilhelm Research

 

W zależności od warunków użytkowania trwałość określono w przedziale od 33 do 200 lat, co znacznie przewyższa wyniki technologii automatycznych fotolabów oraz efekty korzystania z papierów nie markowych. Testy przeprowadzono na drukarkach marki Epson, HP oraz Canon.

Z pełną odpowiedzialnością oddamy w Państwa ręce sprawdzony, wysokiej jakości papier w rozsądnej cenie.

Materiały Tecco dostępne są w roli, oraz w ciętych arkuszach. Nasz partner gwarantuje dostarczenie również  niestandardowych formatów arkuszy jak i roli.

Wszystko by zapewnić papier jak najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb.

 


Poznaj markę: Tecco