Promocja Targowa na plotery Canon imagePROGRAF PRO i GP serii

Z okazji RemaDays 2023 zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty promocyjnej w terminie od 1 lutego do 3 marca 2023. Kup wybrany ploter serii PRO, lub serii GP a opcja „drugiej rolki” dostępna będzie za jedyne 500 zł netto. Dodatkowo można skorzystać z promocji "Wymień swój stary ploter na nowy ploter od Canon" i otrzymaj zwrot nawet 2300 zł netto.

Każdy klient, który złoży zamówienie, w ramach "promocji targowej", na ploter PRO-2100/4100/4100S, GP-2000/4000 do 3 marca 2022, będzie mógł dokonać zakupu podajnika drugiej rolki za 500 zł netto do zamówionego plotera z jedna rolą. Oprócz tego, jest możliwość skorzystac się z promocji "Wymień swój stary ploter na nowy od Canon" i otrzymac zwrot nawet 2300 zł.

Plotery objęte promocją:

Jeżeli uznałeś, że Twoje dotychczasowe urządzenie wielkoformatowe odmawia współpracy, nie spełnia standardów jakości, mamy dla Ciebie propozycję: wymień stary ploter na nowy. Poznaj legendarną japońską technologię oraz kulturę pracy z urządzeniem. Odkryj potencjał druku dzięki drukarkom wielkoformatowym Canon.

Nowy Ploter urządzenie marki Canon spełniające następujące wymagania:

  • Urządzenie z serii Canon imagePROGRAF PRO-2100/4100/4100S i GP-2000/4000
  • Fabrycznie nowe (nie instalowane przed Terminem Akcji).
  • Urządzenie sprzedane w sieci dystrybucyjnej Canon Polska, to jest sprzedane z magazynu Canon Polska do Dystrybutora lub Partnera Akcji.
  • Urządzenie sprzedane przez Partnera Akcji w Terminie Akcji.
  • Urządzenie nie objęte akcją sprzedaży urządzeń demonstracyjnych.

Stary Ploter urządzenie dowolnej marki spełniające następujące wymagania:

  • Urządzenie do druku cyfrowego w technologii atramentowej, z podajnikiem rolkowym, o minimalnej szerokości zadruku 17”.
  • Urządzenie zostało zakupione przez Partnera Akcji od tego podmiotu, któremu Partner Akcji sprzedał Nowy Ploter.
  • Urządzenie kompletne i oznaczone czytelną tabliczką znamionową Producenta.
  • Urządzenie wykupione przez Partnera Akcji w Terminie Akcji

Zasady Akcji:

Partnerowi Akcji przy sprzedaży Nowego Plotera przysługuje uprawnienie do sprzedaży Organizatorowi wykupionego od Klienta Starego Plotera, w stosunku jeden Stary Ploter na jeden Nowy Ploter sprzedany danemu Klientowi przez danego Partnera Akcji. Uprawnienie opisane w p. 1 przysługuje wyłącznie pierwszemu Partnerowi Akcji, który dla danego (identyfikowanego numerem seryjnym) Nowego Plotera spełnił warunki Akcji. Uprawnienie opisane w p. 1 przysługuje wyłącznie przy sprzedaży do końcowego Klienta, który będzie użytkował ploter i nie będzie go dalej dystrybuował lub odsprzedawał.

UWAGA: Nie będą rozpatrywane wnioski składane na firmy zajmujące się sprzedażą lub serwisem
urządzeń biurowych lub IT.

Przy zakupie nowego plotera:

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:

Tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Canon