Więcej mocy dla Twoich projektów dzięki Calibrite i Elinchrom

Powerbank Elinchrom 20 000 mAh Gratis* dla każdego kolorymetru zakupionego w okresie promocyjnym od 15 września do 31 grudnia 2022

Profesjonalni fotografowie wiedzą, że jeśli chodzi o dokładne barwy, muszą polegać na kolorach wyświetlanych na ekranie. To, co rejestrujesz w aparacie, widzisz na monitorze lub oglądasz na wydruku, musi być spójne, w przeciwnym razie nigdy nie będziesz zadowolony z efektów. Kalibracja i profilowanie pozwolą uniknąć frustracji związanej z dokładnym zapisem kolorów, a Ty zaoszczędzisz czas, zyskując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi obrazami.

Rozwiązania do zarządzania barwą ColorChecker zapewniają neutralny i idealnie zbalansowany standard kolorystyczny, dzięki czemu wyeliminujesz niepotrzebne i błędne korekty podczas edycji.

Więcej mocy dla Twojego warsztatu, dzięki powerbankowi firmy Elinchrom, który możesz otrzymać gratis przy zakupie dowolnego urządzenia ColorChecker. Powerbank od Elinchrom z litowo-jonową baterią o pojemności 20000 mAh i mocą wyjściową 18W stanowi źródło zapasowego zasilania dla wielu urządzeń, takich jak aparat, smartfon, lampa i nie tylko. Może szybko naładować zewnętrzną lampę błyskową Elinchrom ONE (x1,5), gdy funkcja błysku nie jest używana, a przy aktywnym ładowaniu można zyskać do 1100 dodatkowych błysków o pełnej mocy. Powerbank posiada cyfrowy wyświetlacz i porty USB-C oraz USB-A, co czyni go uniwersalnym narzędziem dla każdego fotografa.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowego zasilania dla aparatu, czy akcesoriów, możesz mieć pewność, że dzięki solidnemu powerbankowi Twoja sesja nie zostanie przerwana.

Kalibratory objete promocją:

Kupiłem już kwalifikujący się do promocji produkt Calibrite ColorChecker. Jak mogę otrzymać powerbank?

  • Wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy znajdujący się tutaj, a po weryfikacji nasz zespół obsługi klienta wyśle Ci email z dalszymi wskazówkami.
  • Należy pamiętać, że opłata za dostawę i obsługę zamówienia wynosi 45 zł z VAT.

Ile czasu upłynie, zanim otrzymam powerbank?

  • Po przesłaniu formularza, zespół obsługi klienta Calibrite rozpatrzy Twoje zgłoszenie w ciągu 14 dni.
  • Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz kod promocyjny wraz z instrukcjami, jak otrzymać powerbank.
  • Dostawa może potrwać do 14 dni roboczych od czasu wykorzystania kodu.

*Obowiązuje opłata za dostawę i obsługę zamówienia. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem.


Poznaj markę: X-Rite