Asystent głosowy drukowania HP ułatwia zadania i zwiększa bezpieczeństwo

Wraz ze wzrostem użycia asystentów głosowych, HP ponownie uruchomiło HP Printing Voice Assistant podczas Amplify Executive Forum w Palo Alto w Kalifornii. Asystent głosowy drukowania HP umożliwia użytkownikom wykonywanie typowych funkcji na drukarce za pomocą 170 różnych poleceń głosowych, ułatwiając i przyspieszając drukowanie, digitalizację dokumentów i usprawnienie przepływu pracy. Urządzenie zostało również zaprojektowane z ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak brak konieczności korzystania z chmury lub połączenia Bluetooth. To urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamą drukarek klasy A3 i A4 HP Enterprise, w tym z nowo ogłoszonymi seriami HP LaserJet Managed E800 i E700 .

Ulepszone przepływy pracy
Produkt ten, wcześniej znany jako HP Accessibility Assistant, został doceniony w 2018 r. przez laboratorium Keypoint Intelligence's Buyers Lab i otrzymał nagrodę „Wybitne osiągnięcie w zakresie łatwości użytkowania”, za łatwą instalację i uproszczenie zadań.

Asystent głosowy drukowania HP jest wyposażony w możliwość programowania „szybkich zestawów”, które są niestandardowymi, wstępnie zaprogramowanymi poleceniami głosowymi, które inicjują określone zadania, takie jak skanowanie, kopiowanie lub drukowanie. Dzięki szybkim ustawieniom zadanie, które normalnie wymagałoby wielu interakcji z panelem sterowania, staje się tak proste, jak naciśnięcie przycisku i wydanie polecenia głosowego, upraszczając przepływ pracy w biurze i oszczędzając czas. A asystent głosowy drukowania HP reaguje na język naturalny, więc nie ma potrzeby zapamiętywania dokładnych poleceń.

Maksymalne bezpieczeństwo
Firma HP opublikowała niedawno ankietę zleconą przez firmę Morning Consult na podstawie respondentów z USA i Kanady, z której wynika, że ​​57 procent decydentów IT uważa, że ​​prywatność i bezpieczeństwo w zakresie drukowania są teraz bardziej zagrożone niż kiedykolwiek wcześniej. Asystent głosowy drukowania HP został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie jako najwyższym priorytecie. To, co wyróżnia Asystenta głosowego drukowania HP, polega na tym, że nie podsłuchuje on nieustannie rozmów i nie nagrywa sesji. Sesja może zostać zainicjowana tylko przez dotknięcie przycisku aktywacji i kończy się automatycznie, jeśli nie zostaną wydane żadne polecenia głosowe.

Ponadto to urządzenie nie wymaga połączenia z siecią ani z chmurą, co oznacza mniejsze ryzyko przechwycenia przez hakera poufnych informacji. Niezależnie od tego, czy jest to agencja rządowa, czy po prostu mała firma, która chce usprawnić przepływ pracy bez poświęcania bezpieczeństwa, to urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby spełnić potrzeby wszystkich środowisk biurowych.

Zdrowie i bezpieczeństwo
Ponieważ zdrowie jest bardziej priorytetem niż kiedykolwiek wcześniej, minimalizacja rozprzestrzeniania się zarazków jest sprawą priorytetową, gdy pracownicy wracają do biura, zwłaszcza w placówkach opieki zdrowotnej. Za jednym naciśnięciem przycisku Asystent głosowy drukowania HP umożliwia wykonywanie zadań, które normalnie wymagałyby 30 lub 40 dotknięć. A ponieważ do aktywacji sesji wystarczy jedno dotknięcie, można to łatwo zrobić za pomocą rysika lub długopisu, co zwiększa zdrowie i bezpieczeństwo.

Biuro dla wszystkich
Stworzenie środowiska biurowego integrującego i dostępnego dla wszystkich jest ważne, a to oznacza włączenie narzędzi zwiększających użyteczność produktów HP dla osób o różnych zdolnościach poznawczych, fizycznych i wzrokowych. Asystent głosowy HP Printing ułatwia osobom niepełnosprawnym lub każdemu, kto chce uprościć zadania na swoich urządzeniach biurowych, korzystanie z krytycznego sprzętu biurowego, takiego jak drukarki i skanery, zapewniając wszystkim większy dostęp do narzędzi potrzebnych do skutecznej pracy w środowiskach biurowych.

Asystent głosowy drukowania HP (nr produktu 478C2A) obsługuje języki angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. Oczekuje się, że będzie dostępny w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Europie od 1 września 2022 r.


Poznaj markę: HP