Tusze atramentowe i wkłady laserowe wysokiej jakości marki Imprime

Imprime to seria produktów specjalnie wyselekcjonowanych, by spełnić Państwa wymagania. Wspieramy zarówno drukujących służbowo, jak i pasjonatów przenoszących obraz na papier. Dokładamy wszelkich starań, by materiały niezbędne w tym procesie pozwalały skupić się na pracy, a proces drukowania przebiegał bezproblemowo.

Każda drukarka atramentowa, lub laserowa wymaga wkładów, które są odpowiedzialne za drukowanie wysokiej jakości i okresowo należy je wymieniać. Wybór ich nie jest taki trudny, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę szereg niuansów, które zostaną omówione w tym artykule.

Atramentowe
Wkłady do drukarek atramentowych są wypełnione atramentem. W zależności od modelu może być dostarczonych kilka wkładów: jeden na atrament czarny, drugi na atrament kolorowy (z oddzielnymi kanałami dla każdego koloru), lub wkłady na każdy kolor osobno.

  • Wodnobarwnikowe
    Rozwiązanie z cząsteczkami farby całkowicie rozpuszczonymi w wodzie, co gwarantuje jednorodność i równomierne nanoszenie na powierzchnię. Gwarantują dobrą jakość i dobre odwzorowanie kolorów. Jest dobrym wyborem do zdjęć i produktów drukowanych z wieloma jasnymi obrazami. Wrażliwy na promieniowanie ultrafioletowe i wilgoć.
  • Pigmentowe
    Cząsteczki barwnika są gęstsze w porównaniu do wodnobarwnikowego atramentu, dzięki czemu pigment całkowicie się rozpuszcza i utrwala na powierzchni papieru. Wydruk pigmentowy jest bardziej odporny na blaknięcie pod wpływem światła słonecznego i wysokiej wilgotności, dobry do wyraźnych wydruków o wysokim stopniu szczegółowości.

Inną cechą wkładów do drukarek atramentowych jest obecność w wielu modelach specjalnego chipa, który zawiera wszystkie informacje o wkładach, a także rejestruje poziom atramentu i sygnały dla użytkownika, że ​​są na wyczerpaniu. Chip jest zaprogramowany na określony zasób i może zablokować kartridż po wydaniu określonej przez producenta liczby kopii, nawet jeśli zostało w nim jeszcze trochę barwnika.

Tusze Imprime to świetna jakość-wielu użytkowników już się o tym przekonało. Piękne wydruki, żadnych niespodzianek i wydajność to ich znaki firmowe. Jest jeszcze jedna bardzo ważna zaleta tych produktów: szeroki wachlarz, który umożliwia dopasowanie ich do konkretnego sprzętu i zgromadzenie ich wszystkich w jednym miejscu.

Laserowe
Wkłady do drukarek laserowych wypełnione są tonerem w proszku. Często uzupełniany bębnem światłoczułym. Ich cechą charakterystyczną jest duży zasób i szybkość drukowania, co jest szczególnie cenne, gdy trzeba dużo drukować i często np. w biurze lub placówce oświatowej. Nawet przy długiej przerwie nie tracą swoich właściwości. Jeśli od dłuższego czasu nic nie drukowałeś, a toner się zlepił, w większości przypadków wystarczy lekko potrząsnąć kartridżem. Podobnie jak w przypadku drukarek atramentowych, wielu producentów wyposaża swoje wkłady laserowe w chip.

Tonery Imprime-są zamiennikami zupełnie nowej jakości, do których nie mają zastrzeżeń najbardziej wymagający klienci. Tonery Imprime udowadniają, że podział na drukowanie domowe i służbowe nie ma już właściwie racji bytu – profesjonalizm i świetna jakość są teraz dostępne w każdych okolicznościach. Nie trzeba już dzielić druku na wersję roboczą i oficjalną.

Reasumując, nie zależnie od typu drukarki, wkłady marki Imprime będą dobrym wyborem dla Ciebie i Twojego portfela. A dodatkowym bonusem do jakości wkładów Imprime-jest GWARANCJA 5 LAT!

 

Dla złożenia zamówienia proszę:

Dzwonić: 12 411 94 96

Pisać: kontakt@CentrumPapieru.pl

Odwiedzić naszą stronę: www.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Imprime