Papiery ozdobne do druku i kreatywności

Wyobraź sobie, że spotkałeś się z dwoma specjalistami. Jest, pomiędzy nimi tylko jedna różnica: jeden wręczył Ci wizytówkę na zwykłym kredowym papierze, który w ciągu dnia ściera się i wygina dosłownie w kieszeni, a drugi - piękną wizytówkę z eleganckim tłoczeniem, miło ją trzymać w ręce, prezentuje solidność i szacunek osoby, długo zachowuje kolor i kształt... Którą byś wolał? Wybór jest oczywisty.

Sekret polega na tym, że podświadomie wybieramy rzeczy dokładniejsze, piękniejsze, wysokiej jakości. Są to papiery ozdobne. Drukowana jest na nich ekskluzywna poligrafia: reklamowa, prezentacyjna, druk wizerunkowy. Służy do tworzenia eleganckiego prezentu lub przedstawienia się. To papier ozdobny stwarza poczucie wyjątkowości.

Wyróżnia je specjalny relief powierzchni, faktura, kolor, odcień. Wyglądają bardzo efektownie dzięki różnym impregnacjom i dodatkom. Przykładowo możemy wyróżnić papiery „Imprime Elfenbein White Linen 500”, które przypominają strukturę tkaniny z lnu, papier „Imprime Elfenbein Chamois Leather”, którego powierzchnia jest podobna do powierzchni skórzanej, "Imprime Sirio Pearl Oyster Shell" ma fascynujące perłowe wykończenie, które w dodatku jest bardzo przyjemne w dotyku.

Papiery ozdobne to doskonały sposób na podkreślenie dowolnego produktu promocyjnego i przyciągnięcie uwagi, a także zademonstrowanie dobrego smaku. Przede wszystkim należy zwrócić na nie uwagę przy drukowaniu reprezentatywnych produktów, w szczególności wizytówek, pocztówek, kartek podarunkowych.

Przy zamawianiu papierów ozdobnych należy wziąć pod uwagę szereg parametrów. Gdy konieczne jest wydrukowanie drogich materiałów prezentacyjnych lub produktów przeznaczonych do długotrwałego użytkowania, warto wziąć pod uwagę wszystkie cechy. W takim przypadku złożenie zamówienia bez uprzedniego sprawdzenia papieru „na żywo” będzie dość trudne. Dlatego najlepiej skontaktować się ze specjalistą ds. druku, który będzie w stanie zaproponować najlepszą opcję.

Zapraszamy do kontaktu i zakupu:
tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Imprime