Nowość od firmy Epson - WorkForce Enterprise AM-C4000/5000/6000

Firma Epson rozpoczęła wprowadzanie nowej gamy biurowych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 z nowej serii WorkForce Enterprise AM-C. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii piezoelektrycznej głowicy liniowej firmy Epson, nowa seria WorkForce Enterprise AM jest ważnym dodatkiem do biznesowego portfolio firmy Epson.

Urządzenia WorkForce Enterprise z serii AM-C oferują szybkość drukowania odpowiednio 40, 50 i 60 stron na minutę oraz rozwiązania z wykorzystaniem zrównoważonej technologii druku atramentowego (technologia beztermiczna) dla wszystkich klas prędkości. Najpóźniej do tej pory istnieje prawdziwa zrównoważona alternatywa dla druku laserowego w każdym biurze.

Nowy Epson Enterprise będzie dostępny w kwalifikującym się handlu detalicznym od 2023 roku.

Dzięki niewielkim wymiarom i lekkiej konstrukcji produkty pomagają ograniczyć zasoby wykorzystywane podczas produkcji i wysyłki. Wysokowydajne pojemniki z atramentem zmniejszają również zużycie materiałów, transport, przechowywanie i zarządzanie wycofywaniem materiałów eksploatacyjnych, a także ograniczają przestoje związane z rutynową konserwacją.

Firma Epson potwierdziła swoje znaczące zaangażowanie w technologię druku atramentowego bez ciepła i rozwój zrównoważonych technologii, wsparte wcześniej ogłoszoną inwestycją o wartości 100 miliardów jenów w ciągu dziesięciu lat. Posunięcie to zbiega się również z rozpoczęciem wprowadzania na rynek nowej gamy biznesowych wielofunkcyjnych drukarek atramentowych (MFP) firmy Epson oraz ogłoszeniem przez firmę zakończenia sprzedaży i dystrybucji sprzętu do drukarek laserowych na ostatnich pozostałych rynkach azjatyckich i europejskich do 2026 r. Wyjaśniając te decyzje, firma powołuje się na większy potencjał druku atramentowego w zakresie znaczących postępów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Firma Epson będzie nadal wspierać klientów, dostarczając materiały eksploatacyjne i części do naprawy po zaprzestaniu sprzedaży sprzętu do drukarek laserowych.


Poznaj markę: Epson